Projeler

GYİAD MBA

GÜNCELLE

GYİAD MBA programı ile genç yetenekleri keşfedip teoriye ve pratiğe dayalı eğitimler çerçevesinde iş dünyasına hazırlamayı ve ölçülebilir fayda üreten ülkeye yetişmiş iş gücü katmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda seçkin MBA programları ve geçerli sertifika programları arasında yer almayı, fayda üretmeyi ve farkındalığımızı artırmayı hedefliyoruz. 

6 Şubat 2021 tarihinde başlayan ve 12 hafta süren GYİAD MBA programımızın I. Dönemini 28 Nisan 2021 tarihi itibariyle tamamlamış bulunuyoruz. 1800 kişi arasından seçilen 18 katılımcımıza toplamda 52 saat ders verildi. Program kapsamında alanında uzman 10 eğitmen ile Strateji, Muhasebe, Dijital, Finans, İnsan Kaynakları, Girişimcilik, Pazarlama ve Hukuk konuları ele alındı. Bununla birlikte, kendi alanlarında başarılı ve tecrübeli kanaat önderlerinin bilgi ve deneyimlerin paylaştıkları toplamda 4 adet MBA Talks söyleşisi gerçekleştirildi.

Dolu dolu geçen, teorinin pratikle desteklendiği bu eğitim süreci boyunca ayrıca bütün katılımcılara GYİAD üyeleri arasından mentorlar atandı. Mentorlarımız, çağın ekonomik ve teknolojik değişimlerine, iş dünyasının artan hızına ve değişkenliğine uyum sağlayabilmeleri adına katılımcılarımızı en iyi şekilde hazırlamaya çalıştılar. 

Genç iş dünyasının temsilcileri olarak, GYİAD MBA katılımcılarının kariyer yolculuklarında bir adım daha öteye gidebilmeleri için deneyimlerimizle onların yanında olmaya devam edeceğiz. GYİAD MBA I. Dönemini tamamlayan katılımcılar için hazırladığımız GYİAD MBA Yıllığı'na aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

I. Dönem GYİAD MBA yıllığı için tıklayınız.

GYİAD MBA hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.