Öne Çıkanlar

27.03.2024

Geleneksel GYİAD İftarı

GYİAD Geleneksel iftarı, bu yıl daha da fazla kişiyle paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Bu yıl iftar yemeğinin ötesine geçerek İhtiyaç Haritası ile iş birliği içinde özel bir amaca aracı olduk. Üyelerimiz, deprem bölgesinde yaşayan 1.000 aileye Ramazan paketi desteği sağladı.

24.03.2024

Hatay Ziyareti

Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Hatay’da deprem bölgesindeki aileleri ziyaret ederek İhtiyaç Haritası Konteyner Kent’e Ramazan kartlarını ulaştırdık. Üyelerimizin, deprem bölgesinde yaşayan 1.000 kişiye sağladığı Ramazan paketi desteği ile bir kez daha umudu ve yardımlaşmayı paylaşmanın gururunu yaşadık. İhtiyaç Haritası ile deprem bölgesinde eğitim ve istihdam konularında gerçekleştirilebilecek çalışmalar üzerine görüştük. Deprem bölgesinde uzun vadeli eğitim ve istihdam olanaklarını geliştirerek desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

27.02.2024

GYİAD Yapay Zeka ve İş Dünyası Zirvesi

Enerjisa Enerji, CIO Mehmet Fırat, SAP Genel Müdürü Uğur Candan, UiPath Genel Müdürü Tuğrul Cora, AWS Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın ve Microsoft Türkiye Müşteri Deneyiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç’ın keynote konuşmaları ve panelistlerimizle birlikte üretimin geleceği, robotik, akıllı iş, üretken dönüşüm gibi konuları "YAPAY ZEKA VE İŞ DÜNYASI: GELECEĞİ YENİDEN KURGULAMAK” Zirvesi'nde ele alacağız.

13.12.2023

GYİAD Piyasa Sohbetleri

İş Bankası Genel Müdürü Sayın Hakan Aran’ı konuk ettiğimiz “Ekonomide 2024 ve Sonrası” konulu toplantımız 13 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşti. Toplantımızda ekonomi, iş dünyası ve sektörel gelişmeler gibi pek çok konu değerlendirildi.

23.11.2023

TÜSİAD ZİYARETİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Özer liderliğindeki GYİAD Heyeti, potansiyel iş birliği olanaklarını değerlendirmek üzere TÜSİAD Başkanı Orhan Turan'la bir araya geldi. Bu buluşma, dernekler arası iş birliğinin güçlenmesi ve yeni fırsatların keşfedilmesi için önemli bir adım oldu.

02.10.2023

GYİAD Piyasa Sohbetleri

TÜSİAD Başkanı Sayın Orhan Turan’ın konuk olduğu GYİAD Piyasa Sohbetleri 2 Ekim 2023 tarihinde üyelerimizin katılımıyla Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşti.

20.06.2023

Anıtkabir Ziyareti

Derneğimiz, yeni dönemin ilk ziyaretini, yönetim kurulumuz ve üyelerimizden oluşan bir heyetle Anıtkabir’e gerçekleştirerek Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anmıştır.

30.05.2023

GYİAD 19. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı

Derneğimiz 30 Mayıs 2023 tarihinde 19. Olağan Genel Kurul toplantısını düzenledi. Toplantının açılış konuşması 18. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İrem Pehlivanoğlu Gürkaş tarafından yapıldı. Ardından Derneğimizin Genel Sekreteri Sayın Sinem Sonuvar Birbilen 18. Dönem Faaliyet Raporu sunumunu gerçekleştirdi. Hemen akabinde  toplantı gündemi kapsamında Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Avni Sönmezyıldız tarafından 18. Dönem Bilanço, gelir ve gider hesaplarının detayları paylaşıldı.  Bahsi geçen toplantıda GYİAD’ın Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi gerçekleştirildi ve Derneğimizin 19. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı olarak Mustafa Özer seçildi.

11.05.2023

Genç Kadın İstihdamı ve Yeni Ekonomi Zirvesi

Kadın istihdamı sürdürebilir kalkınmanın anahtarıdır. Kadınların sosyal, siyasi ve ekonomik hayata katılımı olmadan “sürdürülebilir kalkınma hedeflerini” gerçekleştirmek mümkün değildir. İşte buradan hareketle, Türkiye'de genç kadınların iş piyasasındaki durumunu, yaşadığı zorluklar ve yeni ekonominin gerektirdiği yetenekler konusunda hazır olma durumlarını ele almak hedefiyle İstanbul Ekonomi Araştırma şirketi tarafından Genç Kadın İstihdamı ve Yeni Ekonomi raporu hazırlanmıştır.

04.05.2023

Sürdürülebilir Çevre ve Orman Yangınları Paneli

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) Sürdürülebilir Çevre Çalışma Grubu, yangınlarla hızla yok olan ormanlık alanlarımız konusunda farkındalık yaratmak üzere “Göz Açıp Kapayıncaya Kadar” Sanal Gerçeklik (VR) projesinin startını verdi.