Haberler

23.11.2023

TÜSİAD ZİYARETİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Özer liderliğindeki GYİAD Heyeti, potansiyel iş birliği olanaklarını değerlendirmek üzere TÜSİAD Başkanı Orhan Turan'la bir araya geldi. Bu buluşma, dernekler arası iş birliğinin güçlenmesi ve yeni fırsatların keşfedilmesi için önemli bir adım oldu.

02.10.2023

GYİAD Piyasa Sohbetleri

TÜSİAD Başkanı Sayın Orhan Turan’ın konuk olduğu GYİAD Piyasa Sohbetleri 2 Ekim 2023 tarihinde üyelerimizin katılımıyla Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşti.

20.06.2023

Anıtkabir Ziyareti

Derneğimiz, yeni dönemin ilk ziyaretini, yönetim kurulumuz ve üyelerimizden oluşan bir heyetle Anıtkabir’e gerçekleştirerek Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anmıştır.

30.05.2023

GYİAD 19. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı

Derneğimiz 30 Mayıs 2023 tarihinde 19. Olağan Genel Kurul toplantısını düzenledi. Toplantının açılış konuşması 18. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İrem Pehlivanoğlu Gürkaş tarafından yapıldı. Ardından Derneğimizin Genel Sekreteri Sayın Sinem Sonuvar Birbilen 18. Dönem Faaliyet Raporu sunumunu gerçekleştirdi. Hemen akabinde  toplantı gündemi kapsamında Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Avni Sönmezyıldız tarafından 18. Dönem Bilanço, gelir ve gider hesaplarının detayları paylaşıldı.  Bahsi geçen toplantıda GYİAD’ın Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi gerçekleştirildi ve Derneğimizin 19. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı olarak Mustafa Özer seçildi.

11.05.2023

Genç Kadın İstihdamı ve Yeni Ekonomi Zirvesi

Kadın istihdamı sürdürebilir kalkınmanın anahtarıdır. Kadınların sosyal, siyasi ve ekonomik hayata katılımı olmadan “sürdürülebilir kalkınma hedeflerini” gerçekleştirmek mümkün değildir. İşte buradan hareketle, Türkiye'de genç kadınların iş piyasasındaki durumunu, yaşadığı zorluklar ve yeni ekonominin gerektirdiği yetenekler konusunda hazır olma durumlarını ele almak hedefiyle İstanbul Ekonomi Araştırma şirketi tarafından Genç Kadın İstihdamı ve Yeni Ekonomi raporu hazırlanmıştır.

04.05.2023

Sürdürülebilir Çevre ve Orman Yangınları Paneli

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) Sürdürülebilir Çevre Çalışma Grubu, yangınlarla hızla yok olan ormanlık alanlarımız konusunda farkındalık yaratmak üzere “Göz Açıp Kapayıncaya Kadar” Sanal Gerçeklik (VR) projesinin startını verdi.

12.04.2023

GYİAD 19. Olağan Genel Kurul Çağrısı

Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 12.05.2023 tarihinde saat 12.00'da Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği Merkezi, Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Assembly Ferko Signature Binası No.175 /14 Şişli, İstanbul adresinde aşağıdaki gündeme göre yapılacaktır.  Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantı 30.05.2023 tarihinde aynı gündemle, Wyndham Grand Istanbul Levent Charlie Chaplin Salonu’nda, Esentepe, Büyükdere Cd. No 177-183, 34394 Şişli/İstanbul adresinde saat 09:00'da yapılacaktır. 

29.11.2022

Anıtkabir Ziyareti

Derneğimiz, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında yönetim kurulumuz, eşbaşkanlarımız ve üyelerimizden oluşan bir heyetle ANITKABİR Ziyareti gerçekleştirip, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü minnet ve saygıyla anmıştır.

15.06.2022

GYİAD MBA Programı'nın ikinci dönemi başladı!

GYİAD MBA programı ile genç yetenekleri keşfedip teoriye ve pratiğe dayalı eğitimler çerçevesinde iş dünyasına hazırlamayı ve ölçülebilir fayda üreten ülkeye yetişmiş iş gücü katmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda seçkin MBA programları ve geçerli sertifika programları arasında yer almayı, fayda üretmeyi ve farkındalığımızı artırmayı hedefliyoruz.