Etkinlikler

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği olarak, yaptığımız etkinlikler ile üyelerimizin birbirleriyle olan ilişkilerini gerek sosyal gerekse de ticari anlamda geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

29.03.2024 10:00

GYİAD Piyasa Sohbetleri

GYİAD Ekonomik İlişkiler Komitesi tarafından gerçekleştirilen “GYİAD Piyasa Sohbetleri”nde, Coca Cola Kafkasya ve Orta Asya Bölgesi Genel Müdürü Başak Karaca’yı ağırladık. Bu değerli görüşmede, “İş Hayatında Kadın Olmak” konusunu derinlemesine ele alarak, iş dünyasında kadın liderlerin deneyimlerini paylaşmalarına olanak sağladık.

24.03.2024 12:00

Hatay Ziyareti

Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Hatay’da deprem bölgesindeki aileleri ziyaret ederek İhtiyaç Haritası Konteyner Kent’e Ramazan kartlarını ulaştırdık. Üyelerimizin, deprem bölgesinde yaşayan 1.000 kişiye sağladığı Ramazan paketi desteği ile bir kez daha umudu ve yardımlaşmayı paylaşmanın gururunu yaşadık. İhtiyaç Haritası ile deprem bölgesinde eğitim ve istihdam konularında gerçekleştirilebilecek çalışmalar üzerine görüştük. Deprem bölgesinde uzun vadeli eğitim ve istihdam olanaklarını geliştirerek desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

18.03.2024 07:00

Geleneksel GYİAD İftarı

GYİAD Geleneksel iftarı, bu yıl daha da fazla kişiyle paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Bu yıl iftar yemeğinin ötesine geçerek İhtiyaç Haritası ile iş birliği içinde özel bir amaca aracı olduk. Üyelerimiz, deprem bölgesinde yaşayan 1.000 aileye Ramazan paketi desteği sağladı.

27.02.2024 09:00

GYİAD İstihdam Çalışma Grubu Workshop Etkinliği

GYİAD olarak, iş dünyasında sağlam temeller üzerine kararlar almak için yıllardır rapor çalışmalarına odaklanıyoruz ve bu yıl da İstihdam Çalışma Grubu Eş Başkanlarımızın önderliğinde hazırlayacağımız rapor için çalışmalara başlayarak farklı sektör temsilcisi üyelerimizle birlikte Workshop etkinliği düzenledik.

21.02.2024 07:00

Fermas Ziyareti

Fermas Genel Müdürü Özgür Süslü'nün ev sahipliğinde gerçekleşen özel etkinliğimizde, unutulmaz anlar yaşadık. Sayın Özgür Süslü'ye değerli anlatımları ve katkıları için teşekkür ederiz.

13.02.2024 07:00

GYİAD Piyasa Sohbetleri

GYİAD Ekonomik İlişkiler Komitesi'nin ekonomi piyasalarını derinlemesine analiz etme amacıyla hayata geçirdiği Piyasa Sohbetleri Serisi'nde, Dünya Bankası'nın tecrübeli ekonomistlerinden Sayın Sibel Kulaksız'ı ağırladık. Bu değerli oturumda, global piyasaların geleceği ve Türkiye üzerindeki muhtemel etkilerini kapsamlı bir şekilde tartıştık. GYİAD olarak, üyelerimizin iş dünyasında yaşanan dinamik değişimlere hızla adapte olmalarına yardımcı olmak ve toplumumuza katkıda bulunarak değer yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz.

07.02.2024 11:00

SEDEFED ve TÜRKONFED Ziyareti

SEDEFED ve TÜRKONFED ziyaretinde girişimcilik, dijitalleşme, sürdürülebilirlik ve istihdam alanlarında yürüttüğümüz çalışmaları anlatarak dernekler arasında ortak projeler üzerine görüştük.

04.02.2024 09:00

GYİAD Podcast Serisi 4.Bölüm Gizem Kendik Önduygu: Toplumsal Dönüşümü Birlikte Gerçekleştirmek

BileneSorduk Podcast'inin 4. bölümünde, Ashoka Türkiye Programlar Direktörü Gizem Kendik Önduygu ile birlikte sivil toplum ve sosyal girişimcilik konularını derinlemesine ele aldık. Öykü Göğer'in ev sahipliğinde, toplumsal dönüşüm için takım olmanın ve sorun çözme yeteneğinin stratejik önemi hakkında konuştuk. İlham verici bu sohbeti kaçırmamanızı öneriyoruz!

30.01.2024 10:00

GYİAD ve Genç Başarı Eğitim Vakfı İş Birliği

GYİAD olarak, Genç Başarı Eğitim Vakfı ile imzaladığımız iş birliği protokolüyle, girişimcilik ekosisteminin daha da güçlenmesi için önemli bir adım attık. Beraber yürüteceğimiz ortak projeler ile yenilikçi fikirlerin, sürdürülebilir iş modellerinin ortaya çıkmasını teşvik ederek, hem ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmayı hem de gençlerimizi global başarıya taşıyacak girişimlerin önünü açmayı amaçlıyoruz.

29.01.2024 07:00

GYİAD Üye Buluşma Gecesi

2024 yılındaki ilk GYİAD Üye Buluşma Gecesi’ni bağlarımızı güçlendirmek, sektörel gelişmeleri paylaşmak ve keyifli sohbetler etmek için 29 Ocak tarihinde Sunset Grill & Bar’da gerçekleştirdik.

13.01.2024 10:00

GYİAD Yeni Yıl Kahvaltısı

Üye ilişkilerimizi güçlendirmek ve yeni yıla enerji dolu bir başlangıç yapmak için düzenlediğimiz özel kahvaltı etkinliğimizde, üyelerimizle bir araya geldik.

03.01.2024 12:00

GYİAD Podcast Serisi 3. Bölüm İzel Levi Coşkun: Sürdürülebilir Adımlarla Yürümek

BileneSorduk’un 3.bölümü yayında. GYİAD Podcast Serisi’nde Öykü Göğer’in özel konuğu, Mazars in Türkiye CEO’su ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Elçisi Dr. İzel Levi Coşkun oldu. Yıl değerlendirmesinin yapıldığı, şirketlerin doğaya ve çevreye saygılı şekilde nasıl büyüyeceklerinin konuşulduğu bu ilham verici sohbeti Spotify veya Apple Podcast üzerinden dinleyebilir, bizi takip ederek yeni bölümlerden haberdar olabilirsiniz.