Etkinlikler

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği olarak, yaptığımız etkinlikler ile üyelerimizin birbirleriyle olan ilişkilerini gerek sosyal gerekse de ticari anlamda geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

30.05.2023 09:00

GYİAD 19. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı

Wyndham Grand İstanbul Levent

Derneğimiz 30 Mayıs 2023 tarihinde 19. Olağan Genel Kurul toplantısını düzenledi. Toplantının açılış konuşması 18. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İrem Pehlivanoğlu Gürkaş tarafından yapıldı. Ardından Derneğimizin Genel Sekreteri Sayın Sinem Sonuvar Birbilen 18. Dönem Faaliyet Raporu sunumunu gerçekleştirdi. Hemen akabinde toplantı gündemi kapsamında Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Avni Sönmezyıldız tarafından 18. Dönem Bilanço, gelir ve gider hesaplarının detayları paylaşıldı. Bahsi geçen toplantıda GYİAD’ın Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi gerçekleştirildi ve Derneğimizin 19. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı olarak Mustafa Özer seçildi.

11.05.2023 09:00

Genç Kadın İstihdamı ve Yeni Ekonomi Zirvesi

Wyndham Grand Levent İstanbul Hazerfan Salonu

GYİAD İstihdam Çalışma Grubu ve İstanbul Ekonomi Araştırma iş birliğinde hazırlanan “Genç Kadın İstihdamı ve Yeni Ekonomi Raporu yayımlandı. Rapor, “kadınların sosyal, siyasi ve ekonomik hayata katılımı olmadan, sürdürülebilir kalkınma hedeflerini gerçekleştirmek mümkün değildir” diyor. Raporun kamuoyuna sunumu ile birlikte GYİAD Genç Kadın İstihdamı ve Yeni Ekonomi Zirvesi de gerçekleştirildi.

26.04.2023 07:00

"Başaranlar Kulübü" Kitap Lansmanı

Assembly Ferko Signature

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD), Türk tipi girişimcilik konusuna ışık tutacak Vaka Kitapları serisinin dördüncüsü “Başaranlar Kulübü” kitabını okurlarla buluşturdu.

16.03.2023 07:00

Başaranlar Kulübü Gala Yemeği

Sezen Hanım Yalısı

Girişimcilik vakaları serisinin dördüncü kitabı “Başaranlar Kulübü” çok kısa bir süre sonra okuyucuları ile buluşuyor. Kitap çalışmaları hakkında bilgi vermek amacıyla Sezen Hanım Yalısı’nda düzenlenen yemeğe, kitapta yer alan girişimciler ile icra kurulu katıldı.

07.03.2023 07:00

GYİAD MBA- Hukuk

online

GYİAD MBA Programı kapsamında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın İsmail Nuri Elkoca tarafından online olarak Hukuk dersi gerçekleştirildi.

19.01.2023 07:00

GYİAD MBA - Dijital

Online

GYİAD MBA Programı kapsamında Girişimcilik Çalışma Grubu Eşbaşkanımız Mustafa Kemal Sözkesen tarafından online olarak Dijital eğitimi gerçekleştirildi.

16.01.2023 06:00

GYİAD Piyasa Sohbetleri

Da Lupo Trattoria

Türkiye Raporu Direktörü Can Selçuki'nin konuk olduğu GYİAD Piyasa Sohbetleri üyelerimizin katılımıyla Da Lupo Trattoria'da gerçekleşti.

12.01.2023 07:00

GYİAD MBA - Muhasebe

Online

GYİAD MBA Programı kapsamında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Başak Öğütken tarafından online olarak Muhasebe eğitimi gerçekleştirildi.