Aile Şirketlerinde Uzlaşı Kültürü ve Aile İçi Girişimcilik Konferansı

07 Mart 2017

GYİAD 3. Aile Şirketleri Konferansı “Aile Şirketlerinde Uzlaşı Kültürü ve Aile İçi Girişimcilik” konusuyla 7 Mart 2017 tarihinde  Four Seasons Hotel Bosphorus'da yoğun bir katılım ile düzenlendi.
 
Konferansımız “Aile Şirketlerinde Kurumsal Kültür ve Yönetim”, “Aile Şirketlerinde Uzlaşı ve İletişim” ve “Aile içi Girişimcilik” konuları ile üç panel olarak gerçekleştirildi.

Söz konusu konferansımızda TÜSİAD Başkanı ve Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu  Başkan Vekili Nusret Altınbaş, UBS İsviçre Kurumsal Finansman Bölümü Yönetici Direktörü Andreas Von Habsburg, Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Abraaj Group Ortağı Selçuk Yorgancıoğlu, Arıkanlı Holding Şirket Ortağı Ebru Arıkan, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Baltaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Acar Baltaş, Ali Pehlivanoğlu Marketçilik ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pehlivanoğlu, PwC Türkiye Aile Şirketi Hizmetleri Sorumlu Ortağı Mehmet Karakurt, Galata İş Melekleri Melek Yatırımcısı Ömer Faruk Akarca gibi konuşmacıların yanı sıra Gazeteci, Akademisyen ve Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin, V22 Ulusal Danışmanlık Kurucusu Deniz Mısır ve Aile Şirketleri ve Aile Ofisi Danışmanı Neslihan Tombul moderatör olarak yer aldı.

Diğer fotoğraflar  ve Konferans Videosu için tıklayın 


GYİAD Konferans
Türk ekonomisine önemli katkılar sağlamış pek çok konuşmacının ekleneceği bu konferans ile güçlü GYİAD markasına yakışır şekilde geniş katılımlı ve sizlere fayda sağlayacak bir etkinlik hedefliyoruz.
 
Bilet fiyatlarımız GYİAD üyelerine 400 TL diğer katılımcılar için 500 TL olup rakama gün içindeki tüm paneller, kahvaltı, öğle yemeği ve ağırlamalar dahil olacaktır.

Konferans Programı İçin Tıklayınız

Katılım durumunuzu GYİAD Merkez’e (yelizarca@gyiad.org.tr /0 212 356 94 06-07) iletmenizi rica ediyoruz.

Dernek Hesap Bilgileri 
Denizbank / Nispetiye Şube / Genç Yönetici ve İşadamları Derneği Hesabı
Şube Kodu: 1755 
Hesap No: 60104036-351 TL
IBAN No TL : TR64 0013 4000 0601 0403 6000 01

Saygılarımızla,

İrem Pehlivanoğlu & Yasin Kadooğlu
Ticari İlişkiler Komitesi Eş Başkanları