07.03.2017
Aile Şirketlerinde Uzlaşı Kültürü ve Aile İçi Girişimcilik Konferansı
GYİAD 3. Aile Şirketleri Konferansı “Aile Şirketlerinde Uzlaşı Kültürü ve Aile İçi Girişimcilik” konusuyla 7 Mart 2017 tarihinde Four Seasons Hotel Bosphorus´da yoğun bir katılım ile düzenlendi.
Aile Şirketlerinde Uzlaşı Kültürü ve Aile İçi Girişimcilik Konferansı
Tarih
07.03.2017
Saat
08-16:00
Yer
Four Seasons Hotel Bosphorus
Adres
Çırağan Cad. No: 28, 34349 Beşiktaş
Konferansımız “Aile Şirketlerinde Kurumsal Kültür ve Yönetim”, “Aile Şirketlerinde Uzlaşı ve İletişim” ve “Aile içi Girişimcilik” konuları ile üç panel olarak gerçekleştirildi.
 
Söz konusu konferansımızda TÜSİAD Başkanı ve Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu  Başkan Vekili Nusret Altınbaş, UBS İsviçre Kurumsal Finansman Bölümü Yönetici Direktörü Andreas Von Habsburg, Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Abraaj Group Ortağı Selçuk Yorgancıoğlu, Arıkanlı Holding Şirket Ortağı Ebru Arıkan, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Baltaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Acar Baltaş, Ali Pehlivanoğlu Marketçilik ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pehlivanoğlu, PwC Türkiye Aile Şirketi Hizmetleri Sorumlu Ortağı Mehmet Karakurt, Galata İş Melekleri Melek Yatırımcısı Ömer Faruk Akarca gibi konuşmacıların yanı sıra Gazeteci, Akademisyen ve Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin, V22 Ulusal Danışmanlık Kurucusu Deniz Mısır ve Aile Şirketleri ve Aile Ofisi Danışmanı Neslihan Tombul moderatör olarak yer aldı.

Türk ekonomisine önemli katkılar sağlamış pek çok konuşmacının ekleneceği bu konferans ile güçlü GYİAD markasına yakışır şekilde geniş katılımlı ve sizlere fayda sağlayacak bir etkinlik hedefliyoruz.
Copyright © GYİAD 2019. Tüm hakları saklıdır