Projeler

GYİAD Digital Talks

GÜNCELLE

GYİAD dünyadaki trendleri de takip ederek, dijitalleşme üzerine öncü politikalar ve stratejiler geliştirip farkındalık yaratmak ve toplumsal gelişim için ölçülebilir değerler sağlamayı hedeflemektedir. 

Dijital Çalışma Grubumuzun liderliğinde Dijital Dönüşümden Yeni Normale uyum sağlama sürecine ışık tutmak amacıyla tasarladığımız GYİAD Dijital Talks projemizin ilk aşaması Payneer CEO, Sabancı & Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Hürriyet Teknoloji Yazarı, Melek Yatırımcı Sayın Ergi Şener'in moderatörlüğünde 14 Nisan 2021 tarihinde Teknoser Grup ( Hitay Holding kuruluşu) Genel Müdürü Ozan İnan, Appcent Kurucu & CEO’su Ozan Uysal, Büyüme Platformları & OEM Ticari Satış Lideri, Turkey & Maghreb Cluster, Signify (Philips Lighting) Selin Türkmenoğlu ve SRP Legal Kurucu Yönetici  Av. Dr. Çiğdem Ayözger Öngün'ün katılımıyla "Yeni - Dijital - Normal" konusu ile Clubhouse'da online olarak gerçekleşmiştir.

Projenin ikinci aşaması ise Payneer CEO, Sabancı & Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Hürriyet Teknoloji Yazarı, Melek Yatırımcı Sayın Ergi Şener'in moderatörlüğünde 360+Media Interactive Kurucu Ajans Başkanı, Teknolojide Kadın Derneği Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney, Savran Technologies Inc. Kurucu & CEO, Purdue Üniversitesi Makina Mühendisliği ve Biomedikal Mühendisliği Bölümlerinde Öğretim Üyesi Çağrı Savran, Alarko Stratejik Planlama Müdürü ve Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi Tal Garih ve GYİAD Londra Temsilcisi ve OTTE Chrysalis Limited Kurucu & CEO'su Ömür Topaç’ın panelist olarak yer aldığı online panelimiz 22 Nisan 2021 tarihinde Yeni - Dijital - Normal" konusu ile Derneğimizin Youtube hesabından canlı olarak gerçekleşmiştir.

GYİAD Digital Talks “Yeni – Digital – Normal” Webinarını izlemek için tıklayınız.