Anıtkabir Ziyareti

Anıtkabir Ziyareti

Sizlerin de bildiği gibi 24 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşen 18. Olağan Genel Kurul toplantısında 18. Dönem Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu asil ve yedek üyeleri seçilmiştir. Bu kapsamda, Derneğimiz yeni dönemin ilk ziyaretini yönetim kurulumuz ve üyelerimizden oluşan bir heyetle ANITKABİR’e gerçekleştirerek, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü minnet ve saygıyla anmıştır.

Bu ziyaret kapsamında Atamızın mozolesine çelenk bırakıldıktan sonra Başkanımız Sayın Fuat Pamukçu Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayarak aşağıdaki yazıyı paylaşmıştır.

Büyük Atatürk,

Bugün 18. Dönem GYİAD yönetim kurulu ve üyeleri olarak huzurunuzda olmaktan büyük onur duymaktayız. 

Türk milletine göstermiş olduğunuz hedefler doğrultusunda genç iş dünyası temsilcileri olarak izinizden azim ve kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz. GYİAD olarak 35. kuruluş yıldönümümüzde; insan haklarına, bilime, sanata, toplumsal cinsiyet eşitliğine ve nitelikli eğitime dayanan demokratik ve laik değerler ile hukukun üstünlüğünün esas alındığı bir kalkınma anlayışından hareketle ülkemizi daima daha ileriye taşıma sorumluluğuna tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 

Biz Türk gençleri olarak birinci vazifemiz Türk istiklalini ve cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. 

Aziz hatıranız önünde saygı ile eğiliyoruz. 

Ruhunuz Şad Olsun.

Fuat Pamukçu
Yönetim Kurulu Başkanı
GYİAD

Anıtkabir Ziyaret Fotoğraflarına aşağıdaki link aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

13.07.2021_Anıtkabir_Ziyareti - Google Drive