06-07 Ocak 2020 GYİAD İzmir Ziyareti

Ocak

06

06-07 Ocak 2020 GYİAD İzmir Ziyareti

İzmir

Etkinlik İçeriği

06-07 Ocak 2020 tarihlerinde İzmir’e düzenlenen Heyet Ziyareti kapsamında GYİAD İzmir´in iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi.

Etkinlik Detayı

Bu kapsamda etkinliğin birinci gününde İzmir Ticaret Odası Başkanı Sayın Mahmut Özgener ziyaret edildi. Söz konusu toplantıda iki kurum arası potansiyel işbirliği olanakları değerlendirildi. Bununla birlikte Hugo Boss Fabrikası ziyaret edilerek teknolojik altyapısı incelendi.  GYİAD heyeti birinci günün temaslarını ise EGİAD Ekonomi Sohbetleri Toplantısına katılarak tamamlamıştır.  

İzmir’e düzenlenen Heyet Ziyareti kapsamında GYİAD ikinci günde de İzmir´in iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi. EGİAD tarafından organize edilen Ticaret Köprüsü etkinliğinde GYİAD-EGİAD üyeleri tarafından potansiyel iş birliği olanakları değerlendirildi. Bununla birlikte İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sayın Hilmi Uğurtaş ziyaret edildi. GYİAD heyeti ikinci günün temaslarını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Tunç Soyer ile bir araya gelerek tamamlamıştır.

Zaman

09:00 - 16:00

Lokasyon

İzmir