İletişim Komisyonu

Hedefi, derneğimizin tüm iç ve dış iletişim çalışmalarından sorumlu olarak medyada görünürlüğü ve marka bilinirliğini arttırmak, üye veri tabanını oluşturarak üyeler arasında iletişimi arttırmak, yuvarlak masa yemek toplantıları gibi çeşitli organizasyonları gerçekleştirmektir.

Dr. Mert Tinik
Koordinatör
ACT Bireyde ve Organizasyonda Yetkinlik Gelişimi A.Ş.

Komiteler


Üye İlişkileri Komitesi
H. Serkan Uluç
Eş Başkan
Park Floor
Eda Ergene
Eş Başkan
PEPSICO

GYIAD TV Komitesi
Hakan Bayülgen
Eş Başkan
Brand Works Danışmanlık
Burçin Bircanoğlu
Eş Başkan
Bircom Telekomünikasyon

Medya PR Komitesi

Gerçekleştirdiğimiz ve Planladığımız Projeler

25.05.2016

Üye İlişkileri Komitesi / Büyük Networking Buluşması - 25 Mayıs 2016

Üye İlişkileri Komitesi olarak sizlerle yapmış olduğumuz görüşmeler ve anket sonuçları incelendiğinde, GYİAD’dan öncelikli beklentilerimiz arasında üyeler arası ticari ilişkilerin kurulması ve sosyal aktiviteler ön plana çıkmaktadır.
15.05.2016

Üye İlişkileri Komitesi / "FIT AND FUN" Etkinliği - 15 Mayıs 2016

Sosyal İlişkiler ve Üye İlişkileri Komiteleri olarak, 2016 yazına hep birlikte merhaba dediğimiz “FIT AND FUN” (F&F) etkinliğimizi Belgrad Ormanı'nda, üyelerimizden Muhittin Kaan Kocatepe’nin şirketi olan “Fit in Time” sponsorluğu ile spor hocalarının yönetiminde ve koordinatörlüğünde gerçekleştirdik.
22.03.2016

Üye İlişkileri Komitesi / Bizden Sohbetler 4 - 21 Mart 2016

Üye ilişkileri Komitemiz tarafından düzenlen "Bizden Sohbetler 4" konseptindeki Mergers & Acquisitions (Birleşmeler ve Devralmalar), Private Equity (Özel Sermaye Fonları ve Yatırımları) ve Venture Capital (Girişim Sermayesi) konulu
24.02.2016

Üye İlişkileri Komitesi / Bizden Sohbetler 3 - 23 Şubat 2016

Üye ilişkileri Komitemiz tarafından düzenlen "Bizden Sohbetler" konseptindeki İnşaat sektörü konulu yemeğimizi kıymetli konuşmacılarımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik.
22.12.2015

Üye İlişkileri Komitesi / Bizden Sohbetler 2 - 22 Aralık 2015

Üye İlişkileri Komitesi Eş başkanları Sn. Eda Ergene & Sn. Fuat Pamukçu tarafından düzenlenen “Bizden Sohbetler” konseptindeki ikinci buluşmamızı, Yönetim Kurulumuzun ve üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik