Girişimcilik ve Gelişim Komisyonu

Hedefi, derneğimizi Girişimcilik konularında bir marka haline getirmektir. Bu hedeften yola çıkarak Türkiye iş yaşamındaki belirleyici rolümüzü güçlendirecek, girişimcilik konusunda öncü olacak, üye tabanımız ile etki yaratacak çalışmalar yapmak görev alanıdır.

 
Üniversitelerle işbirliğini destekleyip güçlendiren programları hayata geçirmek, bu doğrultuda organizasyonlar ve sertifikalı eğitimlerde aktif olarak yer almak, işbirlikleri yapmak, girişimciliğin ilk ve orta öğretim çağında desteklenmesi, Üyelerin Girişimcilik çalışmalarının yönlendirilmesi, Melek Yatırımcılık hedefleri arasındadır.         

 

Yiğit Savcı
Koordinatör
Gama Alfa Plastik Inovasyon A.Ş.

Eş Başkanlar


GYİAD Akademi Komitesi
Seyhan Satar
Eş Başkan
Beta Basım Yayım Dağıtım

Kişisel Gelişim ve Eğitim Toplantıları Komitesi
Erdem Eren
Eş Başkan
Global Partner
Seda Mızraklı Ferik
Eş Başkan
KREA Digital

Girişimcilik Toplantıları Komitesi
Erdem İpekçi
Eş Başkan
Lifegroup Entertaınment
Zehra Özge Yılmaz
Eş Başkan
Artisan Grup

Gerçekleştirdiğimiz ve Planladığımız Projeler

29.06.2016

Girişimcilik Toplantıları Komitesi / İftar'da Girişimcilik Sohbetleri - 29 Haziran 2016

Girişimcilik Toplantıları Komitesi olarak düzenlediğimiz, değerli konuşmacıların yer aldığı önemli bilgi ve tecrübelerin aktarıldığı İftar'da Girişimcilik Sohbetleri etkinliğimizi 29 Haziran 2016 Perşembe günü gerçekleştirdik.
31.05.2016

Kişisel Gelişim ve Eğitim Toplantıları Komitesi / Konuklu Yemek: Taner Özdeş; 21. Yüzyılda İkna ve İletişim Sırları - 31 Mayıs 2016

Satışın 10 Altın Kuralı Kitabının Yazarı, Infonet Genel Müdürü, ve 20 yıllık eğitmen ve danışman Taner Özdeş bu konudaki bilgi ve tecrübelerini interaktif bir ortamda GYİAD üyeleriyle paylaştı.
03.05.2016

Girişimcilik Toplantıları Komitesi / GYIAD & BUBA & IP- Melek Yatırımcılık Ve Melek Yatırım Fonu - 03 Mayıs 2016

Girişimcilik Toplantıları Komitesi olarak BUBA & Bosphorist ile ortaklaşa düzenlediğimiz, değerli konuşmacıların yer aldığı önemli bilgi ve tecrübelerin aktarıldığı Melek Yatırımcılık ve Melek Yatırım Fonu konulu etkinliğimizi 03 Mayıs 2016 Salı günü gerçekleştirdik.
13.04.2016

Girişimcilik Toplantıları Komitesi / Girişimcilik Sohbetleri Konuğumuz: Ersin Pamuksüzer -13 Nisan 2016

Girişimcilik Toplantıları Komitesi olarak üyelerimizi önemli girişimci ve yatırımcı Ersin Pamuksüzer'le buluşturduk.
23.03.2016

Kişisel Gelişim ve Eğitim Toplantıları Komitesi / "Kemal İslamoğlu; Hayatın Direksiyonuna Geç" Konuklu yemeğimiz - 23 Mart 2016

Koç, Danışman, Yazar ve Eğitmen Kemal İslamoğlu dün akşam GYİAD üyeleri ve misafirlerimiz ile Hayatın Direksiyonuna Geçmenin sırlarını paylaştı, yapmaktan korktuğumuz şeyleri yapabileceğimizi gösterdi.