Etkinlikler

03.10.2018

GYİAD Eşitlik Zamanı Lansman Gecesi

GYİAD Kadın Çalışma Grubu öncülüğünde 3 Ekim 2018 tarihinde Conrad İstanbul Bosphorus'ta Eşitlik Hareketi projesini hayata geçirildi.

Etkinlikte kadınların iş hayatında daha aktif olmalarına ve Türkiye’nin geleceğe eşit adımlarla yürümesine katkıda bulunmayı amaçlayan Eşitlik Hareketi’nin detayları paylaşıldı ve Eşitlik Zamanı filmi tanıtıldı.
21.03.2018

GYİAD Kadın Çalışma Grubu - Kadın ve Yatırım

GYİAD Kadın Çalışma Grubu tarafından düzenlenen, “Kadın ve Yatırım” yemekli sohbet toplantısını 21 Mart 2018 tarihinde Şans Restaurant’ta gerçekleştirildi. V22 Ulusal Danışmanlık Kurucusu ve Uluslararası Aile Ofisi ve Aile Varlığı Uzmanı Sayın Deniz Mısır'ın konuşmacı olarak yer aldığı toplantıda, GYİAD üyeleri ve misafirlerimiz ile bilgi ve tecrübelerini paylaştı.
07.12.2017

“İletişimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Rehberi” Eğitim Toplantısı

GYİAD Kadın Çalışma Grubu tarafından düzenlenen "İletişimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Rehberi" Atölye çalışmasını üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.
20.11.2017

Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetle İlgili İşyeri Politikaları Geliştirme ve Uygulama Rehberi

“Kadına Yönelik Aile içi Şiddetle İlgili İşyeri Politikaları Geliştirme ve Uygulama Rehberi” konulu panelimizde Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Sayın Meltem Ağduk, Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu Sayın Sevda Alkan, Garanti Bankası Sayın Tuğçe Kayaalp Yeşilyurt, Yeşim Tekstil Sayın Dilek Cesur ve Organik Kimya Sayın Asuman Yorulmaz üyelerimiz ve misafirlerimiz ile uygulama örneklerini paylaştılar.
16.11.2017

Global Girişimcilik Haftası Kapsamında Kadın Girişimcilik Panelimiz 

Global Girişimcilik Haftası kapsamında, 16 Kasım 2017 tarihinde “Arya, TurkishWIN, Binyaprak, Endeavor, GYİAD, Impact Hub ve Kagider” işbirliği ile düzenlenen ortak panelde, GYİAD'ı temsilen COSMED markası kurucusu Sn. Deren Öztürk konuşmacı olarak yer aldı. Söz konusu panelde Kadın girişimciler girişimcilik hikayelerini paylaştılar. Panelin sonunda, ‘Speed Networking’ düzenlendi.
18.08.2017

GYİAD - KPMG Kilidi Kırmak Atölye Çalışması

GYİAD Kadın Çalışma Grubu’nun KPMG işbirliği ile düzenlediği Kilidi Kırmak Atölye Çalışması’nı 18 Ağustos 2017 tarihinde Workinton Levent 199’da gerçekleştirdik.