İş Süreçlerinin Dijitalleşmesi Konferansı

14.12.2017
GYİAD Dijital Çalışma Grubu ve Eurasia Work Process işbirliği ile organize ettiğimiz, "İş Süreçlerinin Dijitalleşmesi" konferansı 14 Aralık 2017 tarihinde Point Hotel Barbaros’da gerçekleştirildi. Söz konusu konferansta Coca Cola Türkiye Ticari Pazarlama Müdürü Sayın Feiza Gülerler, Kiğılı CEO Yardımcısı Sayın Sena Suerdem, Denizbank İK Analitiği ve Deniz Akademi Grup Müdürü Sayın Tankut Çığır, Medipol Sağlık Grubu Kurumsal Pazarlama ve Uluslararası Hasta Hizmetleri Koordinatörü Sayın Uygar Üstün gibi konuşmacıların yanısıra İnovasyon ve Dijital Dönüşüm Danışmanı Sayın Ergi Şener moderatör olarak yer aldı. GYİAD üyelerimiz ve misafirlerimiz ile bilgi ve tecrübelerini paylaştılar.

gyiad
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GYİAD

Değerli Üyemiz,

GYİAD Dijital Çalışma Grubu ve Eurasia Work Process işbirliği ile organize ettiğimiz, "İş Süreçlerinin Dijitalleşmesi" konferansımızı 14 Aralık 2017 Perşembe günü Point Hotel Barbaros’da gerçekleştireceğiz.

Konferansımızda, Coca Cola Türkiye Ticari Pazarlama Müdürü Sayın Feiza Gülerler, Kiğılı CEO Yardımcısı Sayın Sena Suerdem, Denizbank İnsan Kaynakları ve Deniz Akademi Genel Müdür Yardımcısı Sayın Yavuz Elkin, Medipol Sağlık Grubu Kurumsal Pazarlama ve Uluslararası Hasta Hizmetleri Koordinatörü Sayın Uygar Üstün gibi konuşmacıların yanısıra İnovasyon ve Dijital Dönüşüm Danışmanı Sayın Ergi Şener moderatör olarak yer alacaktır.

Çok değerli konuşmacıların yer alacağı konferansımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Tarih
14 Aralık 2017, Perşembe

Yer
Point Hotel Barbaros (Esentepe Mah. Yıldız Posta Cad. No:29, 34394 Şişli/İstanbul)

Katılım ücreti üyelerimiz için 150 TL, üyelerimizin misafirleri için 250 TL 'dir. Katılım teyidinizi www.eurasiawpc.com veya Derneğimizi arayarak (Tel: 0212 356 94 06) bildirebilir, ödemenizi kredi kartı ile ya da aşağıda yer alan GYİAD banka hesabına aktarabilirsiniz.

Banka Bilgileri
Denizbank / Nispetiye Şube / Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği Hesabı Şube Kodu: 1755
Hesap No: 60104036-351 IBAN No TL: TR64 0013 4000 0601 0403 6000 01

Sevgi ve Saygılarımla,

Fuat Pamukçu

Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı
GYİAD