Üyelerimizden Haberler

12.05.2017

ETUS, Kadoil'le el sıkıştı / Yasin kadooğlu

Edirne Toplu Ulaşım Sistemi tarafından kendi bünyelerinde kurulacak olan tesis ve akaryakıt istasyonu için, ETUS yöneticileri Kadoil ile işbirliği yaptı.
01.05.2017

Türk şirketinin CDN platformu dünya devlerini geride bıraktı / Serkan Sevim

Bağımsız ölçümleme şirketi Cedexis'in verilerine göre, Medianova'nın CDN platformu Türkiye'nin en hızlısı konumunda bulunuyor.
25.04.2017

Arsa Sahiplerine Tavsiyeler! / Ali güvenç Kiraz

Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Av. Ali Güvenç Kiraz, kentsel dönüşümde inşaatlar tamamlanırken eksik veya ayıplı işlerde arsa sahiplerinin neler yapabileceğine ışık tuttu:
16.04.2017

Dünyada 16. Sıradayız / Serkan Sevim

Dünyanın önde gelen oyun şirketlerine Türkiye'de altyapı servisleri sunan Medianova'nın CEO'su Serkan Sevim Türkiye'nin dünyanın en büyük oyun pazarları arasında 16. sırada bulunduğunu belirtiyor.
02.04.2017

21. Yüzyıl Hukuk Derneği H 21 Zirvesi'nde Buluşturdu / Ali Güvenç Kiraz

3 Farklı üniversiteden 7 arkadaşın yoğun çabaları sonucu resmi olarak 27 Ekim 2016 tarihinde kurulan 21. Yüzyıl Hukuk Derneği kuruldukları bu ilk senede pek çok önemli projeyi de hayata geçirdi.
01.04.2017

Global Rakiplere Kafa Tutuyor / Serkan Sevim

Streaming ve bulut bilişim çözümleri sunan Medianova, geliştirdiği CDR ile web sitelerinin daha hızlı yüklenmesini sağlarken, Amazon, CloudFlare, MaxCDR, Akamai gibi rakiplerle yarışıyor.
30.03.2017

Ülkemize olan güvenimizle yatırımlarımıza devam edeceğiz / Yasin Kadooğlu

Kadoil Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Kadooğlu ile Kadoil markasının perspektifinde akaryakıt sektörü, perakende satışlar, sektördeki gelişmeler ve bayilerle olan ilişkilere dair konuştuk.
08.03.2017

Happy-İK ve "Omuz Omuza" ile doğru işe, doğru insan / Özgül Toptan Koruyan

Omuz Omuza "Engelsiz İnsan Kaynakları" projesi ile sektöründe çığır açan Happy İK, bu zamana kadar yüzlerce şirketin ihtiyaç duyduğu personel alımlarını gerçekleştirerek şirketlerin hedeflerine ulaşmasını sağladı.
01.03.2017

"Hedefimiz, Uluslararası Pazarda Bir Türk Markası Olmak" / Deren Öztürk

Saf ve temiz içeriklerle inovatif, çözüm odaklı, doğaya dost ürünler yaratma felsefesiyle ürünlerini şekillendiren COSMED Kimya, Türkiye'de 1 milyonuncu kutuyu gördükten sonra ihracat hazırlıklarına başladı.
01.03.2017

"Stanford'da Girişimcilik Öğrendim" / Serkan Sevim

Serkan Sevim, Türkiye, Orta Doğu, Amerika, Avrupa ve Hindistan'da bulut altyapı hizmetleri sunan Medianova'nın kurucusu ve CEO'su.