Üyelerimizden Haberler

30.11.2017

Kalıpların ötesinde düşünmezseniz fark yaratamaz / Erden Timur

Yapı sektörünün önemli oyuncularından olan Nef'in lcra Kurulu Başkanı Erden Timur, "Tasarımın lüks değil, bir yaşam biçimi olmasını hedefliyoruz" diyerek hayata geçirdikleri projeler, "Luxury Living" konsepti ve yatırım planlarına dair sorularımızı yanıtladı.
28.11.2017

Çekmeköy'de rekor kıran NEF, ikinci projeyi satıyor / Erden Timur

Nef Gayrimenkul Çekmeköy projesine devam ediyor.
26.11.2017

2 Bin 500 öğrenci iş dünyası ile buluştu / Erden Timur

YOUNG Guru Academy (YGA) tarafından bu sene 16'ncısı düzenlenen YGA Zirvesi, Türkiye'nin dört bir yanından gelen 2 bin 500 öğrenciyi ağırladı.
15.11.2017

Kadoil, LPG sektöründe KadoGAZ markası ile büyüyor / Yasin kadooğlu

Akaryakıt sektöründeki bayi sayısını arttırmaya devam eden Kadoil büyüme performansını otogaz markası KadoGaz ile LPG sektöründe sürdürmeye devam ediyor.
01.11.2017

Ispartakule bölgesine Banu Evleri ile değer katıyoruz / Haluk Hasanoğlu

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, eğitim ve iş hayatı dahil olmak üzere sürekli olarak araştıran ve yenilikleri takip eden bir yapıya sahip olduğunu söyleyerek, “Genç yöneticilere verebilecek en önemli tavsiyem; sürekli araştırıp, Ar-Ge’ye çok önem vermeleri, teknolojiden uzak kalmayarak dünyadaki ve ülkemizdeki yenilikleri takip edip, kendilerini geliştirmeleri” diyor.
01.11.2017

Bitcoin’den zengin oldular ! İşte müthiş servetleri / Sam Onat Yılmaz

Sam Onat Yılmaz, BitAngels’in kurucu ortağı. Bitcoin ve kripto para ekosistemi üzerine yaptığı çalışmalarla tanınıyor. DApps (Decentralized Applications Fund) şirketinde yönetici olarak görev yapmakta.
24.10.2017

2 Günde 474 Konut Sattı / Erden Timur

Timur Holding'in bünyesinde yer alan gayrimenkul markası Nef, yeni konut projesindeki satış hızı ile dikkat çekti.
12.10.2017

En İyi Şekilde Ağırladılar / Gülden Güral

Ak Parti'nin 2. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı 6-7-8 Ekim tarihleri arasında herhangi bir sorun yaşanmadan tamamlandı.
02.10.2017

ACE of M.I.C.E. Awards Beyin Fırtınası Toplantısı Başarıyla Gerçekleşti / Erdem İpekçi

ACE of M.I.C.E. Awards 2018'in jüri üyeleri ve etkinlik firmaları aday adaylarının katılım gösterdiği ACE of M.I.C.E. Awards Beyin Fırtınası Toplantısı, Life Park İzoletta'da gerçekleştirildi.
02.10.2017

DENAR Şirketler Grubu’dan Tarihi Beyoğlu Sinemasına Destek

Beyoğlu Sineması’nın 30 yıllık salonu, DENAR Şirketler Grubu ve Midwood’un desteğiyle üç hafta kadar kısa bir sürede yenilendi. Kafe ve fuaye alanında belli tadilat ve tamiratlar yapılarak, sinema tertemiz, taptaze bir çehreye kavuştu.