Üyelerimizden Haberler

10.01.2018

Gastronomi Günleri / Gülden Güral

Kütahya Porselen Gastronomi Günleri, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti.
08.01.2018

Memleketimin İnsanından Vazgeçemem / Yiğit Savcı

Gama Alfa Plastik İnovasyon Yönetim Kurulu Başkanı ve Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Yiğit Savcı, Adanalı.
08.01.2018

Este Sense Klinik / Türkan Sezer

Nişantaşı'nda yer alan Este Sense Kliniği sağlık estetik ve güzellik alanında önemli hizmetler veriyor.
03.01.2018

Organize perakende piyasasının yenilikçi çözümleri / Av. V. Reşat Moral - Moral Hukuk Bürosu

Günümüz piyasa dinamikleri, oyuncularını inovasyon odaklı projeler gerçekleştirmeye itmektedir. Bu yenilikçi yaklaşımlara örnek olarak “Pop-Up Mağazacılık” anlayışı gösterilebilir.
01.01.2018

Kariyer Yolu / Yiğit Savcı

2003 Yılında Gama Plastik A. Ş.'nin kurucu ortağı olarak girişimcilik serüvenine başladı.
29.12.2017

KADOİL, 'Yıl Sonu Satış Gücü Zirvesi' için toplandı

Kadoil, iki gün süren Yıl Sonu Satış Gücü Zirvesi'ni Türkiye genelindeki bölge müdürleri ve yönetim kadrosunun katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirildi.
28.12.2017

Bitcoin kazançlarında vergisel risk bulunuyor / Dr. Numan Emre Ergin

MAZARS Denge Vergi Hizmetleri Ortağı ve Yeminli Mali Müşavir Dr. Numan Emre Ergin, Bitcoin'den elde edilen kazançlarda vergisel risk bulunduğunu söyledi. Bitcoin hakkında çok sayıda kafa karıştıran açıklamalar yapıldığını belirten Ergin, "Bitcoin’in bir balon olduğu ve yatırım yapılamaması gerektiği yolunda uyarılarda bulunulmaktadır. Bütün bu uyarılara rağmen Bitcoin’e yapılan yatırımlar ve Bitcoin üzerinden yapılan işlemler her geçen gün artmaktadır" dedi.
22.12.2017

Katar değer katar mı? Katar’da yabancı yatırım / Moral Hukuk Bürosu

Katar, son dönemde malum ekonomik yaptırımlara maruz kalması nedeniyle kredi notları uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları tarafından düşürülmüş olsa da krizi fırsata dönüştürmek isteyen girişimci ve yatırımcıların bir hayli ilgisini çekmektedir.
13.12.2017

"Ev sahipleri daha fazla vergi ödeyecek" / Dr. Numan Emre Ergin

Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren Torba Yasa ile birlikte ev sahipleri 2017 yılında elde edilen gelirlere de uygulanmak üzere artık daha fazla vergi ödeyecek.
13.12.2017

3 yılda 56 Ödül / Erden Timur

Net, Hürriyet gazetesinin düzenlediği Sign of the City Awards 2017'de, Nef Gölköy projesi ile 'En iyi Mimari Tasarım' ve Nef Yalıkavak projesi ile 'En iyi Pazarlama Kampanyası' ödüllerine layık görüldü.