Üyelerimizden Haberler

31.10.2014

Müşterinin sesini tanıyor / Metin Tarakçı

CALLPEX ve SESTEK, ses teknolojilerinde işbirliği yaptı. Bu çerçevede devreye giren “Müşterinin Sesi” uygulaması ile görüşmeler metne dönüştürülüp kayda alınabiliyor.
31.10.2014

İşin sırrı yenilik / Deren Öztürk

Beş yıl önce Türkiye'nin dermokozmetik markası olma hedefiyle yola çıktı.
31.10.2014

Koç’tan mucitlere destek / Ali Cem Soysal

Koç Holding’in şirketi İnventram, mucitlerden yeni icat yapmasını bekliyor. Şirket yeni fikirlere bugüne kadar yaklaşık 8-9 milyon dolarlık destek sundu.
31.10.2014

Hariri ortaklığı ile dünyaya yürüyor / Burak Kızılhan

Son yıllarda oldukça gündemde olan teknik müteahhitliği ve yararlarını işin uzmanı AE Arma-Elektropnç'a sorduk.
08.09.2014

Erdem İpekçi Bloomberg TV canlı yayın konuğu oldu.

Erdem İpekçi 12 Ağustos günü Bloomberg HT kanalında canlı yayınlanan Sanat Aktüel programında Bedia Ceylan Güzelce’nin konuğuydu.
08.09.2014

AE Arma-Elektropanç Dünyan'nın en büyük 250 meteahhitlik firması arasında / Burak Kızılhan

AE Arma-Elektropanç, inşaat sektörünün en prestijli uluslararası dergisi Engineering News Record ENR) tarafından yayımlanan “Dünyanın En Büyük 250 Müteahhitlik Firması” listesine giriş yaptı.
13.08.2014

The Times’ın tercihi Hillside / Leyla Alaton

Misafirleri ve turizm otoriteleri tarafından her sene dünyanın en iyileri arasında gösterilen Hillside Beach Club, The Times gazetesi tarafından Türkiye’nin en iyi aile oteli seçildi.
13.08.2014

Saxo Trader’a “en iyi bireysel” ödülü / Egemen Kaya

Saxo Capital Markets Menkul Değerler, Türk yatırımcılarının kullanımına sunduğu forex ve çoklu varlık işlem platformu Saxo Trader ile FX week dergisi e-FX ödüllerinde “En iyi bireysel işlem platformu” ödülüne layık görüldü.
13.08.2014

Dizilerin 3’te 1’ini iş yerinde izliyoruz. / Serkan Sevim

MediaNova CEO'su Serkan Sevim , videoda paylarının yüzde 40'ın üzerinde olduğunu belirtirken istatistiklerini genel verilerle karşılaştırdıklarını, yüzde 40'ın video gibi dağınık bir pazarda yüksek bir oran olması nedeniyle geneli yansıtan bir örneklem olduğunu anlatıyor.
13.08.2014

AE Arma – Elektropanç, otel projelerinde enerji ve su yönetimi çözümleri sunuyor / Burak Kızılhan

Su kaynaklarının kontrollü kullanılması ile ekonomik yaralarının yanı sıra ekolojik gereklerin de karşılanabileceği konusunda yatırımcılara çözümler sunan AE Arma-Elektropanç, su giderlerinde azalma ve atık suyla ilgili bedellerde tasarruf sağlıyor.