Üyelerimizden Haberler

08.09.2014

AE Arma-Elektropanç Dünyan'nın en büyük 250 meteahhitlik firması arasında / Burak Kızılhan

AE Arma-Elektropanç, inşaat sektörünün en prestijli uluslararası dergisi Engineering News Record ENR) tarafından yayımlanan “Dünyanın En Büyük 250 Müteahhitlik Firması” listesine giriş yaptı.
13.08.2014

The Times’ın tercihi Hillside / Leyla Alaton

Misafirleri ve turizm otoriteleri tarafından her sene dünyanın en iyileri arasında gösterilen Hillside Beach Club, The Times gazetesi tarafından Türkiye’nin en iyi aile oteli seçildi.
13.08.2014

Saxo Trader’a “en iyi bireysel” ödülü / Egemen Kaya

Saxo Capital Markets Menkul Değerler, Türk yatırımcılarının kullanımına sunduğu forex ve çoklu varlık işlem platformu Saxo Trader ile FX week dergisi e-FX ödüllerinde “En iyi bireysel işlem platformu” ödülüne layık görüldü.
13.08.2014

Dizilerin 3’te 1’ini iş yerinde izliyoruz. / Serkan Sevim

MediaNova CEO'su Serkan Sevim , videoda paylarının yüzde 40'ın üzerinde olduğunu belirtirken istatistiklerini genel verilerle karşılaştırdıklarını, yüzde 40'ın video gibi dağınık bir pazarda yüksek bir oran olması nedeniyle geneli yansıtan bir örneklem olduğunu anlatıyor.
13.08.2014

AE Arma – Elektropanç, otel projelerinde enerji ve su yönetimi çözümleri sunuyor / Burak Kızılhan

Su kaynaklarının kontrollü kullanılması ile ekonomik yaralarının yanı sıra ekolojik gereklerin de karşılanabileceği konusunda yatırımcılara çözümler sunan AE Arma-Elektropanç, su giderlerinde azalma ve atık suyla ilgili bedellerde tasarruf sağlıyor.
02.07.2014

Farklılık Yaratan Ürünler İthal Ediyoruz. / Özge Argüder Sander

AR DIŞ Ticaret, Türkiye’nin önde gelen hastanelerine sunduğu çözümler ve sağladığı işbirliği imkanları ile 24 yıldır aranılan firma olmanın haklı gururunu yaşıyor.
30.06.2014

Koşarak bağış topluyor / Kaan Özkan

Mondi Endüstriyel Torba Genel Müdürü Kaan Özkan, koşunun kendisi ibir tutku haline dönüştüğünü söylüyor. Hem bedenen hem zihnen sağlıklı olmasında koşmasının büyük bir etken olduğunu düşünüyor.
20.06.2014

Big Chefs ‘barış’ için Diyarbakır’da / Saruhan Tan

Diyarbakırlı Gamze Cizreli ve Saruhan Tan’ın ortak olduğu Big Chefs, en büyük şubesini Diyarbakır’da açtı. Ortaklar barış sürecine katkıda bulunmak istiyor.
20.06.2014

Çalışanlara duygularını soruyorlar / Metin Tarakçı

Callpex, çalışanlarına duygu durumlarını soruyor. Aldıkları cevaplara de onlara koçluk yapıyor.
20.06.2014

70 milyon insan 140 milyon göz var / Demet Kapıcıoğlu

Dünyagöz Hastaneler Grubu, 1996 yılında başlayan 17 yıllık bir başarı hikayesi. Yönetimde, ikinci kuşak temsilcisi, Demet Kapıcıoğlu var.