Üyelerimizden Haberler

05.02.2015

Anadolu Markaları ödüllerine kavuştu. / Gülşah Gürkan

Anadolu Markaları Yarışması’ndan gülsha’ya birincilik ödülü
05.02.2015

Orkid’in başında erkek, Gillette’ı yöneten kadın / Murat Ünverdi

P&G Kadın Bakım Grubu Marka Müdürü Murat Ünverdi
05.02.2015

Deren Kimya: "Marka olma hedefinin reçetesi belli; istikrarlı bir şekilde, hedefine inanarak ve farklılık oluşturarak çok çalışmak" / Deren Öztürk

Son zamanlarda dermokozmetik sektörünün dikkat çeken markalarından biri olan ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen dermokozmetik markası COSMED yetkilisi Deren Öztürk ile markalaşma, 2023 hedefleri ve Türk markası olmanın dinamikleri üzerine konuştuk.
05.02.2015

Callpex ve Isobar’dan sosyal güçbirliği / Metin Tarakçı

Dijital ajans Isobar, sosyal medya üzerinden kullanıcılar ile etkileşimi maksimize etmek ve iç verimliliği artırmak için Callpex ile birlikte çalışmaya başladı.
05.02.2015

Boğaziçi Üniversitesi EnterPrize paneli / Erdem İpekçi

Erdem İpekçi Boğaziçi Üniversitesi EnterPrize2015 buluşmasında Girişimcilikte Klişe ve Gerçekler Paneline Internet&Web yatırımlarının başarılı isimleri Yemek Sepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın, E-Bebek kurucusu Halil Erdoğmuş ile birlikte konuk oldu.
13.01.2015

Kasım’da 48 bin kişiye yeni iş fırsatı doğdu! / Yusuf Azoz

5 yıldır her ay düzenli olarak yayınladığı İsdihdam Endeksi ile Türkiye’nin istihdam piyasasını gözler önüne seren Kariyer.net, istatistikleriyle istihdam piyasasına yön vermeye devam ediyor.
13.01.2015

Türkiye, İslami bankacılık sektörünün geleceğine yön verecek! / Selim Elhadef

EY’nin İslami bankacılığının küresel ve bölgesel olarak büyüme performansını göstermek amacıyla belirli dönemler aralığında hazırladığı raporda...
13.01.2015

Nakliye perdesini araladı. / Erdem İpekçi

Dünyaca ünlü bir çok starı Türkiye'ye getiren Life Group Entertainment CEO'su Erdem İpekçi lojistiğin etkinlik ve eğlence sektöründe başarı ve başarısızlığı etkileyen önemli faktörlerden biri olduuğunu söylüyor.
13.01.2015

Konfor alanını terk etme zamanı / Şerif Kaynar

Bu ay Sabancı Vakfı’nın düzenlediği bir toplantıda, Pakistan Oscar Ödüllü bir film yönetmeninin konuşmasını dinledim. Konu kadınların daha güçlü konumlarda bulunmasına giden yol idi.
13.01.2015

Dubai’ye açıldık, dünya bir anda peşimize düştü. / Saruhan Tan

Kasım ayında Big Chefs Dubai’de ilk yurtdışı restaurantını açtı.