Üyelerimizden Haberler

12.06.2015

Kattenbeck AVM’lere değer katıyor / Birkan Tombul

Havalimanları, AVM’ler, rezidanslar, holdingler, fabrikalar, siteler ve plazalara temizlikten, güvenlige, bahçe bakımından haşere kontrolüne kadar çeşitli hizmetler veren Kattenbeck Facility Services özellikle geniş alanlar ve çok yoğun alanlarda öne çıkıyor.
10.06.2015

Türkiye’nin kaybedecek zamanı yok / Egemen Kaya

Saxo Capital Markets Türkiye CEO’su Egemen Kaya, Bloomberg International Kanalı’na genel seçimlerin Türk ekonomisine olası etkilerini değerlendirdi.
10.06.2015

Türkiye seçimi internetten takip etti / Serkan Sevim

Medianova verilerine göre, seçim gecesi Türkiye’nin internet trafiği yüzde 150 oranında artış kaydetti.
08.06.2015

İyi yönetici her sektördü başarılı olur / Erden Timur

Nef inşaat CEO’su Erden Timur da inşaat sektöründeki dijital yeniliklerden örnek vererek, “bir şeyleri dijitalleştirmek için ihtiyacı anlamak çok önemli. Değeri ve duyguyu dijitalleştirmemiz gerekiyor.
08.06.2015

Bursa’nın geleceği Kentsel Dönüşüm Zirvesi’nde / Ali Güvenç Kiraz

Moderatörlüğünü Milliyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Şükrü Andaç’ın yapacağı “Bursa’nın Dönüşümü” konulu panelde Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Ali Güvenç Kiraz’da konuşmacı olarak katıldı.
08.06.2015

Online video platformu / Serkan Sevim

Medianova’nın anahtar teslim internet canlı yayın platformu Yayınmatik, dinamik site hızlandırma platformu Aksela ve kurumsal video platformu Enterprise Video gibi yenilikçi çözümler bulunuyor.
08.06.2015

Baba-kız çalışmak çok büyük bir keyif / Deren Kimya

Baba-kız birlikte çalışarak markalarını her geçen gün daha da ileriye götürmek için çabalarken; Deren hanım azmini Taşkın Bey’in sektördeki tecrübeleri ile birleştirerek babasının kızı olduğunu kanıtlıyor.
08.06.2015

Arsan Kimya’nın gözü şampiyonları ligi kupasında / Kamil Kömürcü

“Rotası belli olmayan bir gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez”
05.06.2015

Akıllı binalar ile sürdürülebilir çevre yönetimi daha kolay / Burak Kızılhan

Burak Kızılhan, enerji tüketiminin yaklaşık yüzde 40’ının, kullanma suyunun ise yaklaşık yüzde 15’inin binalarda tüketildiğine, sürdürülebilir bir çevre için enerji ve su tüketiminde verimliliği ön planda tutan akıllı binaların büyük önem taşıdığına dikkat çekiyor.
04.06.2015

Çocuklar oyunla öğreniyor / Hakan Bayülgen

2014-2015 akademik yılında eğitim-öğretime başlayan ITA Okulları, eğitim alanında kökleri uzun yıllara dayanan bir mirasla, modern hayatın gerektirdiği yenilikçi yaklaşımları aynı çatı altında birleştiren bir eğitim kurumu olarak öne çıkıyor.