Üyelerimizden Haberler

05.08.2015

Dubai ciroyu katlayınca Cizreli'ye Güneydoğu Asya kapısını aralandı! / Saruhan Tan

1.500 kişiye iş kapısı olan en iyi girişimcilik hikayeleri arasında sayılan Big Chefs'in yeni yurtdışı planları ve bu yıla ait yüzde 30 büyüme stratejisinin altındaki yeni projeler gibi.
04.08.2015

Davranışlarınızı Değiştirmezseniz Kazalar devam Eder! / Dr. Özgür Turgay

İş güvenliği ve sağlığı şüphesiz ki toplumumuzun kanayan yarası. Kimisi masa başında meslek hastalıklarına tutuluyor, kimisi ise şantiyelerde madenlerde canından oluyor.
31.07.2015

Türkiye'nin ilk Yapay Omurilik Diski 10 bin hastayı hedefliyor / Ali Cem Soysal

Koç Grubu şirketlerinden Inventram'ın patentini aldığı ürünün ABD'de de satılması planlanıyor. 10 gram ağırlığındaki diskin fiyatı ise 4 bin TL.
29.07.2015

Kattenbeck'ten geniş kapsamlı temizlik hizmeti / Birkan Tombul

Kattenbeck Genel Koordinatörü Birkan Tombul, havalimanları, AVM’ler, rezidanslar, holdingler, fabrikalar, siteler ve plazalara temizlikten, güvenliğe, bahçe bakımından haşere kontrolüne kadar çeşitli hizmetler sunuyor.
23.07.2015

Burak Kızılhan Üçüncü Kez Körfez’in En Etkili 100 İsmi Arasında

Orta Doğu’nun ve Körfez’in en prestijli yayın kuruluşlarından Construction Week’in her yıl belirlediği, bölgenin en etkili 100 ismini kapsayan Power 100 listesine AE Arma-Elektropanç Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kızılhan'da yer aldı.
23.07.2015

Finans Cafe Programı / Metin Tarakçı

Melda Yücel’in hazırlayıp sunduğu CNBCE TV Finans Cafe Programına Canlı yayın konuğu olarak Katılan Çağrı Merkezleri Derneği Bakanı Metin Tarakçı 1 Mayıs’ta devreye giren yeni e- ticaret yasasını değerlendirdi.
10.07.2015

Digitürk'ten "tatil faturasına" indirim / Ayşe Ufuk Ağar

Digiturk İş Geliştirme ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Ufuk Ağar, üyelerinin memnuniyetine daima öncelik verdiklerini belirterek....
10.07.2015

Ayhan Sicimoğlu ile Renkler- Lifepark`da dolu dolu bir gün / Erdem İpekçi

Üyelerimizden Erdem İpekçi’nin sahibi olduğunu Lifepark, Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden Ayhan Sicimoğlu ile Renkler programının ev sahipliğini yaptı.
10.07.2015

Teminat mektubu yerine tamamlama sigortası / Ali Güvenç Kiraz

Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Ali Güvenç Kiraz, kentsel dönüşümdeki kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde talep edilen teminat mektubunun yerine bina tamamlama sigortasının güvence olarak kullanılabileceğini söyledi.
22.06.2015

Yıkılmadım ayaktayım / Ali Güvenç Kiraz

Kentsel dönüşüm kapsamında tek seçenek binanızı yıkıp yeniden yapmak değil. Uygun yapılarda ‘güçlendirme’ çalışması ile binalar risk faktörlerinden kurtuluyor.