Üyelerimizden Haberler

29.07.2015

Kattenbeck'ten geniş kapsamlı temizlik hizmeti / Birkan Tombul

Kattenbeck Genel Koordinatörü Birkan Tombul, havalimanları, AVM’ler, rezidanslar, holdingler, fabrikalar, siteler ve plazalara temizlikten, güvenliğe, bahçe bakımından haşere kontrolüne kadar çeşitli hizmetler sunuyor.
23.07.2015

Burak Kızılhan Üçüncü Kez Körfez’in En Etkili 100 İsmi Arasında

Orta Doğu’nun ve Körfez’in en prestijli yayın kuruluşlarından Construction Week’in her yıl belirlediği, bölgenin en etkili 100 ismini kapsayan Power 100 listesine AE Arma-Elektropanç Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kızılhan'da yer aldı.
23.07.2015

Finans Cafe Programı / Metin Tarakçı

Melda Yücel’in hazırlayıp sunduğu CNBCE TV Finans Cafe Programına Canlı yayın konuğu olarak Katılan Çağrı Merkezleri Derneği Bakanı Metin Tarakçı 1 Mayıs’ta devreye giren yeni e- ticaret yasasını değerlendirdi.
10.07.2015

Digitürk'ten "tatil faturasına" indirim / Ayşe Ufuk Ağar

Digiturk İş Geliştirme ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Ufuk Ağar, üyelerinin memnuniyetine daima öncelik verdiklerini belirterek....
10.07.2015

Ayhan Sicimoğlu ile Renkler- Lifepark`da dolu dolu bir gün / Erdem İpekçi

Üyelerimizden Erdem İpekçi’nin sahibi olduğunu Lifepark, Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden Ayhan Sicimoğlu ile Renkler programının ev sahipliğini yaptı.
10.07.2015

Teminat mektubu yerine tamamlama sigortası / Ali Güvenç Kiraz

Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Ali Güvenç Kiraz, kentsel dönüşümdeki kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde talep edilen teminat mektubunun yerine bina tamamlama sigortasının güvence olarak kullanılabileceğini söyledi.
22.06.2015

Yıkılmadım ayaktayım / Ali Güvenç Kiraz

Kentsel dönüşüm kapsamında tek seçenek binanızı yıkıp yeniden yapmak değil. Uygun yapılarda ‘güçlendirme’ çalışması ile binalar risk faktörlerinden kurtuluyor.
18.06.2015

Yabancı yatırımcı hükümeti bekliyor / Kerim Kotan

Birleşme ve satın almalara danışmanlık yapan Pragma'nın yönetici ortağı Kerim Kotan, Türkiye'nin siyasetten bağımsız olarak son 10 senedir bölgede en çok ilgi duyulan, potansiyeli ve enerjisi en yüksek ülkelerden biri olduğunu ifade etti.
18.06.2015

Genç Türk iş adamı, 3. kez Körfez'in en etkili isimleri arasında / Burak Kızılhan

Construction Week’in her yıl belirlediği, bölgenin en etkili 100 ismini kapsayan Power 100 listesine genç Türk iş adamı 3.ncü kez girmeyi başardı.
15.06.2015

Kentsel dönüşümde apartmanları bekleyen sebepsiz zenginleşme davaları ve SPK lisanslı değerleme raporlarının önemi / Ali Güvenç Kiraz

Kentsel Dönüşüm sürecinde 2/3 Arsa payı çoğunluğu ile karar alma süreçlerinde apartman veya sitelerde karşımıza çıkan önemli sorunlardan bir tanesi de 2/3 arsa payı çoğunluğunun 1/3 Arsa payı azınlığı karşısında takındığı tavır olmaktadır.