Üyelerimizden Haberler

01.09.2016

Doğru Adres / Erden Timur

İstanbul'da satışta olan markalı konut projesi sayısının bini aşması bir yandan yatırımcılara ciddi bir hareket alanı sağlarken diğer yandan doğru proje seçimini oldukça zorlaştırıyor.
29.08.2016

Şeytan Detaylarda Gizlidir / Pınar Eczacıbaşı

Ünlü İşkadını Pınar Eczacıbaşı, başarılı iş hayatının bir parçası olan eski başkanı olduğu GYİAD'taki günlerini anlatırken genç girişimcilere önemli bilgiler veriyor.
28.08.2016

İş Dünyası da video ile iletişimi tercih ediyor / Serkan Sevim

İnternet'te video içeriklerin gördüğü ilgi, kurumları kendi online video platformlarını kurmaya yönlendiriyor.
07.08.2016

Digiavantaj Hızla Büyüyor / Ayşe Ufuk Ağar

DIGITURK'ÜN Türkiye'de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği ve e-ticaret alışkanlıklarını değiştiren, üyelerine avantajlar sunan Digiavantaj uygulamasını Digitürk İş Geliştirme ve Strateji'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Ufuk Ağar ile konuştuk ...
01.08.2016

Türkiye'nin İlk Gayrimenkul Açık Artırma Pazaryeri / Emre Erşahin

Tapu.com, 2015 Yılında Emre Erşahin, Ali Sözkesen, Bartu Baran ve Kemal Ayaşlıoğlu tarafından, Türkiye'nin ilk gayrimenkul açık artırma pazaryeri olarak kuruldu.
26.07.2016

Konutta OHAL belirsizliği / Ali Güvenç Kiraz

OHAL uygulaması ile birlikte herkesin ortak kaygısı Taksitini ödediğim eve el mi konulacak? oldu. Uzmanlara göre aldığınız projeyi ve firmayı yakından takip edin.
01.07.2016

bebek.com'a Dört Ödül Birden / Halil Erdoğmuş

bebek.com; "Portal" ve " Sağlık" kategorilerinde birincilik, "Portal" ve "Kurumsal blog" kategorilerinde de halkın favorisi ödüllerini aldı!
26.06.2016

U.N. Ro-Ro, Toulon'u Türklerin Bölgesel Üssü Yapıyor / Fuat Pamukçu

Toulon Limanı sadece şirketimiz açısından değil, Batı Avrupa'ya ihracat yapan, o bölgelerden ülkemize ithalat gerçekleştiren firmalar için de büyük önem arz ediyor.
22.06.2016

U.N. Ro-Ro Akdeniz'i Türk görülüne çevirdi / Fuat Pamukçu

Yurtdışı yatırımlarına aralıksız devam eden U.N. Ro-Ro, Fransa'da ki Toulon Limanı'nı Türklerin bölgesel üssü haline getirdi.
21.06.2016

Gayrimenkulün gerçek değerini gizleyenler tapuyu kaybedebilir / Ali Güvenç Kiraz

Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Av. Ali Güvenç Kiraz, alım-satım sırasında daha az harç ödemek için tapuda gerçek satış bedeli değerini göstermeyen vatandaşları uyardı.