Üyelerimizden Haberler

28.08.2016

İş Dünyası da video ile iletişimi tercih ediyor / Serkan Sevim

İnternet'te video içeriklerin gördüğü ilgi, kurumları kendi online video platformlarını kurmaya yönlendiriyor.
07.08.2016

Digiavantaj Hızla Büyüyor / Ayşe Ufuk Ağar

DIGITURK'ÜN Türkiye'de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği ve e-ticaret alışkanlıklarını değiştiren, üyelerine avantajlar sunan Digiavantaj uygulamasını Digitürk İş Geliştirme ve Strateji'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Ufuk Ağar ile konuştuk ...
01.08.2016

Türkiye'nin İlk Gayrimenkul Açık Artırma Pazaryeri / Emre Erşahin

Tapu.com, 2015 Yılında Emre Erşahin, Ali Sözkesen, Bartu Baran ve Kemal Ayaşlıoğlu tarafından, Türkiye'nin ilk gayrimenkul açık artırma pazaryeri olarak kuruldu.
26.07.2016

Konutta OHAL belirsizliği / Ali Güvenç Kiraz

OHAL uygulaması ile birlikte herkesin ortak kaygısı Taksitini ödediğim eve el mi konulacak? oldu. Uzmanlara göre aldığınız projeyi ve firmayı yakından takip edin.
01.07.2016

bebek.com'a Dört Ödül Birden / Halil Erdoğmuş

bebek.com; "Portal" ve " Sağlık" kategorilerinde birincilik, "Portal" ve "Kurumsal blog" kategorilerinde de halkın favorisi ödüllerini aldı!
26.06.2016

U.N. Ro-Ro, Toulon'u Türklerin Bölgesel Üssü Yapıyor / Fuat Pamukçu

Toulon Limanı sadece şirketimiz açısından değil, Batı Avrupa'ya ihracat yapan, o bölgelerden ülkemize ithalat gerçekleştiren firmalar için de büyük önem arz ediyor.
22.06.2016

U.N. Ro-Ro Akdeniz'i Türk görülüne çevirdi / Fuat Pamukçu

Yurtdışı yatırımlarına aralıksız devam eden U.N. Ro-Ro, Fransa'da ki Toulon Limanı'nı Türklerin bölgesel üssü haline getirdi.
21.06.2016

Gayrimenkulün gerçek değerini gizleyenler tapuyu kaybedebilir / Ali Güvenç Kiraz

Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Av. Ali Güvenç Kiraz, alım-satım sırasında daha az harç ödemek için tapuda gerçek satış bedeli değerini göstermeyen vatandaşları uyardı.
14.06.2016

"Kadına yönelik şiddetle mücadele" liseli öğrencilere ödül getirdi! / Yiğit Savcı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Yiğit Savcı'nın da jüri üyesi olduğu liseli öğrenciler tarafından kurulan ve işletilen Genç Başarı Şirketleri Genç Başarı Yılın Şirketi Yarışması'nda kendi geliştirdikleri ürün ve hizmetleri sergiledi.
12.06.2016

Dermokozmetikte Ortadoğu'ya açılacak / Deren Öztürk

2009 yılında kadın girişimci Deren Öztürk tarafından kurulan dermokozmetik firması Cosmed, kendi markaları Cosmed ve Mihri İstanbul'un yanı sıra fason üretim de yapıyor.