Üyelerimizden Haberler

26.07.2016

Konutta OHAL belirsizliği / Ali Güvenç Kiraz

OHAL uygulaması ile birlikte herkesin ortak kaygısı Taksitini ödediğim eve el mi konulacak? oldu. Uzmanlara göre aldığınız projeyi ve firmayı yakından takip edin.
01.07.2016

bebek.com'a Dört Ödül Birden / Halil Erdoğmuş

bebek.com; "Portal" ve " Sağlık" kategorilerinde birincilik, "Portal" ve "Kurumsal blog" kategorilerinde de halkın favorisi ödüllerini aldı!
26.06.2016

U.N. Ro-Ro, Toulon'u Türklerin Bölgesel Üssü Yapıyor / Fuat Pamukçu

Toulon Limanı sadece şirketimiz açısından değil, Batı Avrupa'ya ihracat yapan, o bölgelerden ülkemize ithalat gerçekleştiren firmalar için de büyük önem arz ediyor.
22.06.2016

U.N. Ro-Ro Akdeniz'i Türk görülüne çevirdi / Fuat Pamukçu

Yurtdışı yatırımlarına aralıksız devam eden U.N. Ro-Ro, Fransa'da ki Toulon Limanı'nı Türklerin bölgesel üssü haline getirdi.
21.06.2016

Gayrimenkulün gerçek değerini gizleyenler tapuyu kaybedebilir / Ali Güvenç Kiraz

Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Av. Ali Güvenç Kiraz, alım-satım sırasında daha az harç ödemek için tapuda gerçek satış bedeli değerini göstermeyen vatandaşları uyardı.
14.06.2016

"Kadına yönelik şiddetle mücadele" liseli öğrencilere ödül getirdi! / Yiğit Savcı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Yiğit Savcı'nın da jüri üyesi olduğu liseli öğrenciler tarafından kurulan ve işletilen Genç Başarı Şirketleri Genç Başarı Yılın Şirketi Yarışması'nda kendi geliştirdikleri ürün ve hizmetleri sergiledi.
12.06.2016

Dermokozmetikte Ortadoğu'ya açılacak / Deren Öztürk

2009 yılında kadın girişimci Deren Öztürk tarafından kurulan dermokozmetik firması Cosmed, kendi markaları Cosmed ve Mihri İstanbul'un yanı sıra fason üretim de yapıyor.
07.06.2016

Mekanlara ilham veren ilkbahar yaz trendleri / Sevinç Ormancı

Ekolojik ürünler her ne kadar ülkemizde henüz ilgi görmese de, çevreye duyarlı üreticiler bu konulara duyarlı olduklarını göstermek adına, ekolojik üretimlere imza atıyorlar.
30.05.2016

Katar, Türk kanallarını Digiturk ile izliyor / Ayşe Ufuk Ağar

Türk televizyonculuğu son yıllarda hızlı bir gelişim gösterirken, sınırları aşan dizi, eğlence programları ve canlı spor yayınları Güney Amerika'dan Orta Doğu'ya, Avrupa'dan Uzak Doğu'ya birçok ülkede geniş bir izleyici kitlesiyle buluşuyor.
25.05.2016

Indus Danışmanlık, Türkiye’ de ilk Great Place To Work olan Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı Firması Oldu / Efsun Yüksel Tunç

Great Place to Work, Türkiye’nin her yıl yayınlamakta olduğu Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016 listesi açıklandı. Indus Danışmanlık Best Small Workplaces 2016 20-50 Çalışan Kategorisi’nde 3.olarak ödülün sahibi oldu.