Üyelerimizden Haberler

Midwood / Didem Günal

Midwood hem Türk prodüksiyon firmaları hem de Büyükçekmece Belediyesinden destek görüyor.

Nihayet Bizim de Dev Stüdyolarımız Oluyor / Emin Günal

Büyükçekmece'deki 550 dönüm arazi üzerine Midwood adıyla devasa film stüdyoları inşa ediliyor.

Dizi ve Film OSB'si geliyor / Emin Günal

İstanbul Büyükçekmece'de ekim ayında temeli atılan Midwood, stüdyodan eğitim merkezine, konaklamadan sosyal alanlara kadar bir kompleks oluşturarak dizi ve film sektörünün OSB'si olacak.
17.01.2017

Çözüm Masası'nın Önerileri dönüşüm sürecine ışık tutacak / Ali Güvenç Kiraz

Kentsel Dönüşüm Çözümleri Konferansı'nın Çözüm Masası, Kartal Belediyesi Deprem Dönüşüm Müdürü Gökhan Akbulut ve Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Ali Güvenç Kiraz gibi konusunda uzman isimlerle birlikte başarılı bir dönüşüm geçiren Tüm Emek İş Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Doğan'ı da ağırladı.
16.01.2017

Investors 'Wait And See On Charter Talks' / Murat Sağman

Investors still belive in Turkey, according to Murat Sağman.
15.01.2017

İstanbul'da 4 bini aşkın bina acil yıkım bekliyor / Ali Güvenç Kiraz

Habertürk'ün görüşlerine başvurduğu uzmanlardan Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Av. Ali Güvenç Kiraz, çöken binada belediyenin tam sorumluluğu olduğunu söyledi.
10.01.2017

Kadın girişimciliği desteği ciroya yansıdı / Deren Öztürk

İş alanı patlamış mısır, akıllı bilgisayar, atık su yönetimi, oyuncak ya da yat mimarisi olan 10 kadın girişimci, 2016 yılında işletme cirolarını yüzde 30-50 oranları arasında büyüttü.
04.01.2017

GAÜN'de "Anayurt ve Siber Güvenlik Hukuku" Konferansı / Şafak Herdem

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Öğrenci Toplulukları tarafından düzenlenen konuşmacılığını Savunma Sanayi ve Güvenlik Uzmanı Şafak Herdem ve Siber Güvenlik Uzmanı Burak Çifter'in yaptığı "Anayurt ve Siber Güvenlik Hukuku" konferansı Atatürk Kültür Sahnesinde gerçekleştirildi.
28.12.2016

'Siber Güvenlik' hukuku anlatıldı / Şafak Herdem

GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Üniversitesi Öğrenci Toplulukları tarafından düzenlenen konuşmacılığını Savunma Sanayi ve Güvenlik Hukuku Uzmanı Şafak Herdem ve Siber Güvenlik Uzmanı Burak Çifter tarafından, 'Anayurt ve Siber Güvenlik Hukuku' konferansı düzenlendi.
25.12.2016

Girişimci Kadınlar Ciroyu Yüzde 50 Arttırdı / Deren Öztürk

Program katılımcılarından Deren Kimya'nın Yönetim Kurulu Üyesi Deren Öztürk , programla birlikte yüzde 50'ye varan bir büyüme hızı kaydetti.