Üyelerimizden Haberler

01.04.2017

Global Rakiplere Kafa Tutuyor / Serkan Sevim

Streaming ve bulut bilişim çözümleri sunan Medianova, geliştirdiği CDR ile web sitelerinin daha hızlı yüklenmesini sağlarken, Amazon, CloudFlare, MaxCDR, Akamai gibi rakiplerle yarışıyor.
30.03.2017

Ülkemize olan güvenimizle yatırımlarımıza devam edeceğiz / Yasin Kadooğlu

Kadoil Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Kadooğlu ile Kadoil markasının perspektifinde akaryakıt sektörü, perakende satışlar, sektördeki gelişmeler ve bayilerle olan ilişkilere dair konuştuk.
08.03.2017

Happy-İK ve "Omuz Omuza" ile doğru işe, doğru insan / Özgül Toptan Koruyan

Omuz Omuza "Engelsiz İnsan Kaynakları" projesi ile sektöründe çığır açan Happy İK, bu zamana kadar yüzlerce şirketin ihtiyaç duyduğu personel alımlarını gerçekleştirerek şirketlerin hedeflerine ulaşmasını sağladı.
01.03.2017

"Hedefimiz, Uluslararası Pazarda Bir Türk Markası Olmak" / Deren Öztürk

Saf ve temiz içeriklerle inovatif, çözüm odaklı, doğaya dost ürünler yaratma felsefesiyle ürünlerini şekillendiren COSMED Kimya, Türkiye'de 1 milyonuncu kutuyu gördükten sonra ihracat hazırlıklarına başladı.
01.03.2017

"Stanford'da Girişimcilik Öğrendim" / Serkan Sevim

Serkan Sevim, Türkiye, Orta Doğu, Amerika, Avrupa ve Hindistan'da bulut altyapı hizmetleri sunan Medianova'nın kurucusu ve CEO'su.
01.03.2017

İki Yöneticinin Seçimi / Günhan Ulusoy

Ulusoy'un tercihi Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, şunları söylüyor:
27.02.2017

100 milyar dolarlık oyun / Serkan Sevim

Dünyanın önde gelen oyun şirketlerine Türkiye'de altyapı servisleri sunan Medianova'nın CEO'su Serkan Sevim, oyun sektörünün dünya genelinde büyüklüğünün 100 milyar dolara yaklaştığına dikkat çekti.
24.02.2017

Gurbetçi sanayicilerden Diyarbakır'a yatırım çıkartması / Erdem İpekçi

Türkiye'nin farklı kentlerinde yatırımları olan bir grup Diyarbakırlı işadamı Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'un davetlisi olarak kente geldi.
06.02.2017

Hiç olmadığı kadar çok satılık şirket var! / Kerim Kotan

Pragma’nın Yönetici Direktörü Kerim Kotan, yabancı yatırımcıların Türkiye’ye gelmeye devam edeceğini belirterek, “Şu anda Türkiye’de hiç olmadığı kadar satılık şirket var.
01.02.2017

Kurumsal Video Trendi / Serkan Sevim

Şirketlerin çalışanlarına aktarmak istediği bilgileri video biçiminde hazırlanmasına "Enterprise video" veya Türkçesiyle kurumsal video deniyor. Türkiye'de kurum içi videoların birçoğu Medianova Platformlarında barındırılıyor.