Üyelerimizden Haberler

15.01.2017

İstanbul'da 4 bini aşkın bina acil yıkım bekliyor / Ali Güvenç Kiraz

Habertürk'ün görüşlerine başvurduğu uzmanlardan Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Av. Ali Güvenç Kiraz, çöken binada belediyenin tam sorumluluğu olduğunu söyledi.
10.01.2017

Kadın girişimciliği desteği ciroya yansıdı / Deren Öztürk

İş alanı patlamış mısır, akıllı bilgisayar, atık su yönetimi, oyuncak ya da yat mimarisi olan 10 kadın girişimci, 2016 yılında işletme cirolarını yüzde 30-50 oranları arasında büyüttü.
04.01.2017

GAÜN'de "Anayurt ve Siber Güvenlik Hukuku" Konferansı / Şafak Herdem

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Öğrenci Toplulukları tarafından düzenlenen konuşmacılığını Savunma Sanayi ve Güvenlik Uzmanı Şafak Herdem ve Siber Güvenlik Uzmanı Burak Çifter'in yaptığı "Anayurt ve Siber Güvenlik Hukuku" konferansı Atatürk Kültür Sahnesinde gerçekleştirildi.
28.12.2016

'Siber Güvenlik' hukuku anlatıldı / Şafak Herdem

GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Üniversitesi Öğrenci Toplulukları tarafından düzenlenen konuşmacılığını Savunma Sanayi ve Güvenlik Hukuku Uzmanı Şafak Herdem ve Siber Güvenlik Uzmanı Burak Çifter tarafından, 'Anayurt ve Siber Güvenlik Hukuku' konferansı düzenlendi.
25.12.2016

Girişimci Kadınlar Ciroyu Yüzde 50 Arttırdı / Deren Öztürk

Program katılımcılarından Deren Kimya'nın Yönetim Kurulu Üyesi Deren Öztürk , programla birlikte yüzde 50'ye varan bir büyüme hızı kaydetti.

Liderler zirvesinde avukatlar buluştu / Şafak Herdem

Kariyer Hukuk Derneğinin düzenlediği 2016 liderler Zirvesi Hukuk camiasının pek çok önemli ismini bir araya getirdi.

Katkıda Bulunanalar / Hakan Bayülgen

GQ Otomobil Editörü Hakan Bayülgen, bu sayıda bize Rolis-Royce eşliğinde hayaller kurdurdu.

Solarena Buluşmaları Devam Ediyor / Şafak Herdem

Şirketi değil, projeyi fonlayan mekanizma: Kitlesel Fonlama: Programın sonunda konuşan Herdem, "Kitlesel Fonlama" konusuna değindi.
14.12.2016

CNN Türk - Burada Hayat Var / Erdem İpekçi

Üyemiz ve Girişimcilik Toplantıları Komitesi Eş Başkanı Sayın Erdem İpekçi 10.12.2016 tarihinde CNN Türk - Burada Hayat Var programının konuğu olmuştur.
12.12.2016

MB'nin müdahalesi yerinde / Murat Sağman

İçeride ve dışarıda volatilite arttı. Bunu Merkez Bankası tek başına durduramaz. Dışarıda Trump etkisi, içeride ise siyasetin yarattığı belirsizliğin azalması gerekiyor.