Üyelerimizden Haberler

08.11.2018

İşverenler Çalışanlarına Daha Dinamik Kariyer Yolları Sunmalılar - Fatih Uysal

Çalışanlar artık kendilerini dinleyen, gelişimlerine yön veren, kendilerini tatmin edebilecek ve itibarı yüksek firmalarda çalışmak istiyorlar, işverenlerin, çalışanların öğrenme, liderlik etme ve gelişme arzularını desteklemesi ve daha dinamik kariyer yolları sunması gerekiyor.
08.11.2018

Şirketlerde Mutlu Çalışanlar Dönemi / Özgül Topkan Koruyan

KOBİ'lere nitelikli çalışanlar ve istihdam teşvikleri sağlıyoruz. işini severek ve geliştirerek iyi yapan çalışan, müşteriye verilen hizmetin kalitesini de arttırır ve mutlu müşteriler yaratılır.
17.10.2018

Üç Silahşörler Ekonominin Geleceğini Konuştu / Murat Sağman

Bu küresel ticaret ve kur savaşında, Türkiye değer kaybeden ve rekabetçi konumuna gelen kuru sayesinde ihracatta avantajlı konuma gelebilir.
20.09.2018

Yatırım Raporu 2018 / Pınar Eczacıbaşı

Eczacıbaşı Ailesi'nin üçüncü kuşak üyelerinden Pınar Eczacıbaşı, Türkiye'deki bağımsız, kendi ayakları üzerinden duran, güçlü kadınlarından... Babası Vedat Eczacıbaşı'nı henüz bebekken kaybeden Pınar Eczacıbaşı, kısa süreli aile şirketinde çalışma tecrübesinden sonra çarpıcı bir karar verdi ve ayrıldı.
20.09.2018

Bebekoloji'den Uluslararası Başarı! / Halil Erdoğmuş

Hayat hikayesi ile gençlere örnek olan ebebek markasının kurucusu Halil Erdoğmuş, sürdürülebilir ve yaşayan bir proje olan Bebekoloji ile Birleşmiş Milletler'de ödüle layık görüldü.
19.09.2018

Vatandaşımız Konut Almaktan Vazgeçmiyor / Haluk Hasanoğlu

Türkiye genelinde konut satışları 2018 Ağustos ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 12,5 oranında azaldı. Ağustos ayında yabancıya konut satışında ise bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 129,6 oranında artış gerçekleşti. Yabancılara yapılan konut satışlarında, il bazında ilk sırayı bin 141 konut satışı ile İstanbul aldı. Sektörün önde gelen isimleri konut satış rakamlarını değerlendirdiler… İşte o görüşler:
24.09.2018

Üretim İçin Geliyorlar / Kerim Kotan

Üretim yapan ve ihracatta öne çıkan Türk şirketleri yabancı yatırımcının radarında.
22.09.2018

Şirket Birleşmelerinin Faydaları / Kerim Kotan

Türkiye iç pazarda büyürken ve bir yandan da uluslararası alanda yeni rotalara doğru hızla ilerlerken, şirketlerin doğru bir kurumsal yapılanmaya sahip olmasının özellikle yerelde kalıcılık ve global alanda rekabet avantajı getirdiğine dikkat çekiliyor.
01.09.2018

KADOİL'i Tercih Edilen Markalar Arasında Üst Sıralara Taşımayı Başardık / Yasin Kadooğlu

TÜRKİYE akaryakıt sektöründe 11 yıldır başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Kadoil'in 550'yi aşan bayisi ile tüm Türkiye'de müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunduğunu belirten Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Kadooğlu, sorularımızı cevaplandırdı;
01.09.2018

Erdem İpekçi Yeni Projeler Yolda

LifeGroup Entertainment ile İstanbul'un en geniş davet ve etkinlik mekânı zincirini kuran Erdem İpekçi, her yıl 500'ı üzerinde etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam ediyor.