Üyelerimizden Haberler

02.12.2018

Dijital Değişim - Özgür Özçakmak

Dijital değişim Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) tarafından, 'Başarı: Dijital Dönüşümde' konferansı düzenlendi.
28.11.2018

Kadoil'den Ege Bölgesine Bir Yeni İstasyon Daha - Yasin Kadooğlu

Kadoil'in Ege Bölgesindeki yeni istasyonu Bedirhan Çetinin sahibi olduğu Kadoil Çetinsoy Petrol hizmete açıldı.
23.11.2018

11 Yıl Sonra Ruhsat Aldı, Cübbesini Giydi - Erden Timur

Adana Barosunda 11 yıl önce staj dönemini tamamlayan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Başkanlık makamında düzenlenen törenle ruhsatını aldı.
20.11.2018

Yeni dünya düzeninde markalaşma - Özlem Arslan Kart

Ezberlerin bozulduğu eski ticaret kurallarının geçerliliğini kaybettiği bir geçiş döneminin insanlarıyız. Hayatımıza giren “Girişimcilik” kelimesiyle birlikte olmaz dediğimiz birçok oluşumun başarılı olduğunu yeri geliyor hayretler içinde izliyoruz.
20.11.2018

21 yaşında kurduğu Cosmed 9. yılında 900 gence eğitim desteği verecek - Deren Öztürk

Sanayi kimyasalları üreten bir babanın kızı Deren Öztürk Mataracı… Yaşıtları gibi üniversite sıralarına hazırlanırken bir yandan da hayalini kurduğu iş fikrini kafasında olgunlaştırmaya başlamış.
08.11.2018

İşverenler Çalışanlarına Daha Dinamik Kariyer Yolları Sunmalılar - Fatih Uysal

Çalışanlar artık kendilerini dinleyen, gelişimlerine yön veren, kendilerini tatmin edebilecek ve itibarı yüksek firmalarda çalışmak istiyorlar, işverenlerin, çalışanların öğrenme, liderlik etme ve gelişme arzularını desteklemesi ve daha dinamik kariyer yolları sunması gerekiyor.
08.11.2018

Şirketlerde Mutlu Çalışanlar Dönemi / Özgül Topkan Koruyan

KOBİ'lere nitelikli çalışanlar ve istihdam teşvikleri sağlıyoruz. işini severek ve geliştirerek iyi yapan çalışan, müşteriye verilen hizmetin kalitesini de arttırır ve mutlu müşteriler yaratılır.
17.10.2018

Üç Silahşörler Ekonominin Geleceğini Konuştu / Murat Sağman

Bu küresel ticaret ve kur savaşında, Türkiye değer kaybeden ve rekabetçi konumuna gelen kuru sayesinde ihracatta avantajlı konuma gelebilir.
20.09.2018

Yatırım Raporu 2018 / Pınar Eczacıbaşı

Eczacıbaşı Ailesi'nin üçüncü kuşak üyelerinden Pınar Eczacıbaşı, Türkiye'deki bağımsız, kendi ayakları üzerinden duran, güçlü kadınlarından... Babası Vedat Eczacıbaşı'nı henüz bebekken kaybeden Pınar Eczacıbaşı, kısa süreli aile şirketinde çalışma tecrübesinden sonra çarpıcı bir karar verdi ve ayrıldı.
20.09.2018

Bebekoloji'den Uluslararası Başarı! / Halil Erdoğmuş

Hayat hikayesi ile gençlere örnek olan ebebek markasının kurucusu Halil Erdoğmuş, sürdürülebilir ve yaşayan bir proje olan Bebekoloji ile Birleşmiş Milletler'de ödüle layık görüldü.