Üyelerimizden Haberler

24.09.2018

Üretim İçin Geliyorlar / Kerim Kotan

Üretim yapan ve ihracatta öne çıkan Türk şirketleri yabancı yatırımcının radarında.
22.09.2018

Şirket Birleşmelerinin Faydaları / Kerim Kotan

Türkiye iç pazarda büyürken ve bir yandan da uluslararası alanda yeni rotalara doğru hızla ilerlerken, şirketlerin doğru bir kurumsal yapılanmaya sahip olmasının özellikle yerelde kalıcılık ve global alanda rekabet avantajı getirdiğine dikkat çekiliyor.
01.09.2018

KADOİL'i Tercih Edilen Markalar Arasında Üst Sıralara Taşımayı Başardık / Yasin Kadooğlu

TÜRKİYE akaryakıt sektöründe 11 yıldır başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Kadoil'in 550'yi aşan bayisi ile tüm Türkiye'de müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunduğunu belirten Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Kadooğlu, sorularımızı cevaplandırdı;
01.09.2018

Erdem İpekçi Yeni Projeler Yolda

LifeGroup Entertainment ile İstanbul'un en geniş davet ve etkinlik mekânı zincirini kuran Erdem İpekçi, her yıl 500'ı üzerinde etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
01.09.2018

Dijitalleşme ve Yatırımcı İlişkilerinin Geleceği / İlkay Demirdağ

Dijitalleşme tüm dünyayı ve iş kollarını etkiliyor. Şirketler çağı yakalamak için tüm iş modellerinde ve süreçlerinde dijitalleşme trendlerini yakalamaya çalışıyor. Pek tabi ki Yatırımcı İlişkileri de bu dönüşümünden etkileniyor.
31.08.2018

Hasanoğlu İnşaat’tan Türkiye için kazanç vakti kampanyasına destek! / Haluk Hasanoğlu

Hasanoğlu İnşaat, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projeleri ile konutta başlatılan Türkiye için kazanç vakti kampanyasına katılıyor.
01.08.2018

1.5 Milyar $'lık Hint Düğünü Hedeflenmeli ! / Erdem İpekçi

HİNTLİLERİN meşhur zengin düğünlerini dünyaya tanıtan ve bu endüstride çalışan organizatörleri bir araya getiren 'Uluslararası Düğünler Konferansı ICWF Hindistan'da gerçekleşti. 400'den fazla katılımcıyı ağırlayan konferansa, İstanbul merkezli LifeGroup'un CEO'su Erdem İpekçi de katıldı.
18.08.2018

Güçlü Bayi, Güçlü Şirketi Yaratır / Yasin Kadooğlu

Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Kadooğlu gazetemize verdiği röportajda Kadoil'in büyüme politikasını ve gelecek hedeflerini anlattı.
14.07.2018

KADOİL, Bayilerini Mercek Altına Aldı / Yasin Kadooğlu

Kadoil, bayilerini mercek altına aldı KADOİL, bayilerinin değerlendirilmesine yönelik bölge müdürlerinin katılımıyla genel merkez binasında bayi değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Kadoil bölge müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıya Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Kadooğlu da katılım gösterdi.
10.07.2018

Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Yolunda Ortaklık Süreçleri / Moral & Partners

Aile şirketlerinin kurumsallaşma yolunda ortaklık süreçlerine odaklanan yazı dizisinin ilki; kurumsal yönetimin önemi ve kurumsallaşma aşamasında aile şirketlerini bekleyen esaslı adımlardan bahsetmektedir.