Basında GYİAD

01.02.2018

Genç işadamları, blockhain trenini kaçırmamak için harekete geçti

GYİAD Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı Fuat Pamukçu, şu sıralar ağırlıklı olarak kripto paraların geliştirilmesiyle adını duyuran blockchain teknolojisinin iş dünyasında da kuralları ve alışkanlıkları değiştirecek bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor
01.02.2018

Girişimciliğe Bitcoin Teşviği

Dünyada girişimcilerin çok sayıda projesi ICO yani kripto para arzıyla fonlanıyor.
29.01.2018

Birlik seçimlerinde hilenin önü kesildi

1986 yılında, genç yönetici ve işadamlarının ihtiyaç ve sorunlarına çözüm üretmek ve onları çeşitli platformlarda temsil etmek amacıyla kurulan derneğin Yiğit Savcı başkanlığındaki yönetim çok önemli bir ankete imza attı.
28.01.2018

Blockchain alışkanlıkları değiştirebilir

Sanal para uygulama ve yatırımlarına yönelik değerlendirmelerde bulunan Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı Fuat Pamukçu, girişimciler ve kurumsal şirketler için fırsatlara dikkat çekti.
28.01.2018

Dünyadaki 5 para biriminden birinin dijital olması mümkün - Günboyu Gazetesi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı Fuat Pamukçu, “Dijital para piyasasında fiyatlar çok hızlı biçimde yükselip düşebildiğini, uzun vadede dünyadaki 5 para biriminden bir veya birkaç tanesinin dijital para birimi olabileceğini, bunun gerçekleşebilmesi için hukuki altyapının işler kılınması gerektiğini bildirdi.
26.01.2018

Dünyadaki 5 para biriminden birinin dijital olması mümkün - Yeni Söz Gazetesi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı Fuat Pamukçu, “Dijital para piyasasında fiyatlar çok hızlı biçimde yükselip düşebiliyor. Uzun vadede dünyadaki 5 para biriminden bir veya birkaç tanesinin dijital para birimi olması mümkün" dedi.
26.01.2018

Beş para biriminden biri sanal para olacak

Sanal para uygulama ve yatırımlarına yönelik değerlendirmelerde bulunan Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı Fuat Pamukçu, girişimciler ve kurumsal şirketler için fırsatlara dikkat çekti.
26.01.2018

Dünyadaki beş para biriminden biri sanal para olacak

Sanal para uygulamaları ve blockchain teknolojisinin birçok sektörde kuralları değiştireceğini söyleyen GYİAD Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı Fuat Pamukçu, bunun da beraberinde yeni fırsatları getireceğine dikkat çekti.
26.01.2018

Beş para biriminden birkaçı dijital olacak - Star Gazetesi

(GYİAD) Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı Fuat Pamukçu, uzun vadede dünyadaki 5 para biriminden bir veya birkaç tanesinin dijital para birimi olabileceğini, bunun gerçekleşebilmesi için hukuki altyapının işler kılınması gerektiğini söyledi.
26.01.2018

Dünyadaki 5 para biriminden birinin dijital olması mümkün - Önce Vatan Gazetesi

(GYİAD) Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı Fuat Pamukçu, “Dijital para piyasasında fiyatlar çok hızlı biçimde yükselip düşebildiğini, uzun vadede dünyadaki 5 para biriminden bir veya birkaç tanesinin dijital para birimi olabileceğini, bunun gerçekleşebilmesi için hukuki altyapının işler kılınması gerektiğini bildirdi.