Basında GYİAD

05.10.2018

EŞİTLİK HAREKETİ - Hürriyet Gazetesi

Genç Yönetici ve iş insanları Derneği (GYİAD), Kadın Çalışma Grubu öncülüğünde hayata geçirdiği Eşitlik Hareketi'ni tanıttı.
05.10.2018

GYİAD'tan 'EŞİTLİK HAREKETİ - Yeni Şafak Gazetesi

"Eşitlik Hareketi" Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD), Kadın Çalışma Grubu öncülüğünde hayata geçirdiği "Eşitlik Hareketi"ni İstanbul'da tanıttı.
05.10.2018

8.5 Milyon Kadın Çalışsa! - Ortadoğu Gazetesi

Eşitlik hareketi 8.5 milyon İcadın çalışsa! Kadın istihdamanın artırılması ekonomiyi büyütecek.
23.09.2018

GYİAD'da 'İş Adamları' Gitti, 'İş İnsanları' Geldi - Star Gazetesi

GENÇ Yönetici ve is Adamları Derneği (GYİAD), tüzük tadil çalışmalarının tamamlanmasının ardından 'GYİAD' markasını koruyarak derneğin adını 'Gene Yönetici ve is insanları Derneği' olarak değiştirdi.
23.09.2018

‘İş Adamları’ Yerine ‘İş İnsanları’ - Vatan Gazetesi

SİVİL toplum kuruluşlarında cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek ve ayrımcı dil kullanılmasının önüne geçmeyi amaçlayan Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD), tüzük tadil çalışmalarının tamamlanmasının ardından GYİAD markasını koruyarak, derneğin ismini 'Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği' olarak değiştirdi.
20.09.2018

GYİAD'ın İsminden İşadamları Gitti İş İnsanları Geldi - Dünya Gazetesi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD), tüzük tadil çalışmalarını tamamladı. Derneğin ismi GYİAD markası korunarak "Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği" olarak değiştirildi.
17.09.2018

“Cari açığı kapatmanın yolu teknoloji girişimlerinden geçiyor” - cnntürk.com

Girişimci adaylarına 200 bin TL hibe verilmesine yönelik uygulamayı “Devletin attığı çok değerli bir ilk adım” olarak değerlendiren Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Yiğit Savcı, Türkiye’den çıkan bir girişimin geçtiğimiz yıllarda 600 milyon dolara yabancılara satıldığını anımsatarak, “Bu şekilde girişimcilik ekosistemimizi geliştirebilirsek, cari açığımızı kapatabiliriz” dedi.
16.09.2018

Cari Açığı Kapatmanın Yolu Teknoloji Girişimlerinden Geçiyor / Önce Vatan Gazetesi

İSTANBUL (AA)- Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Yiğit Savcı, girişimci adaylarına 200 bin lira hibe verilmesine yönelik uygulamanın, girişimcilik ekosisteminin gelişimine katkıda bulunacağını belirterek, "Teknoloji girişimcilerinin ekosistemini geliştirebilirsek cari açığımızı hızla kapatabiliriz.
15.08.2018

Piyasa Enstrümanları Aktif Şekilde Kullanılmalı / Dünya Gazetesi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği'nden yapılan açıklamada, "Ekonomide fiyat istikrarı ile finansal istikrarı önceleyecek dengeleyici bir programa ihtiyaç olduğu çok açıktır.
15.08.2018

“Piyasa enstrümanları aktif şekilde kullanılmalı”

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD), "Ülkemiz ekonomisinin güç kaybetmemesi için, ekonomimize odaklanıp piyasa enstrümanlarının aktif şekilde kullanılarak sert fiyatlamaların önlenmesini ve firmaların mali açıdan olumsuz etkilenmeyeceği şekilde piyasaların rahatlatılacağı bir istikrar programının açıklanmasını bekliyoruz" ifadesini kullandı.