Basında GYİAD

11.04.2018

Yan Sanayi Değer Üretiminde Kritik Rol Oynar

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Yiğit Savcı, "Proje Bazlı Teşvik Sistemi'nde yapının 'kılcal damarları' olarak tanımladığımız yan sanayinin değer üretiminde kritik bir rol oynayacağını düşünüyoruz" dedi.
11.04.2018

Sanayi Hareketlenecek

GYİAD Başkanı Savcı; "Proje Bazlı Teşvik Sistemi'nde yapının 'kılcal damarları' olarak tanımladığımız yan sanayinin değer üretiminde kritik bir rol oynayacağını düşünüyoruz. Bu sistemle sanayi hareketlenecek" ifadelerini kullandı.
11.04.2018

Yeni Teşviklerle Dünya Ligine

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği Başkanı Yiğit Savcı. Proje Bazlı Teşvik Sistemi'ne ilişkin. "Proje Bazlı Teşvik Sistemi'nde yapının 'kılcal damarları' olarak tanımladığımız yan sanayinin değer üretiminde kritik bir rol oynayacağını düşünüyoruz." ifadesini kullandı.
01.04.2018

Çalışan Kadınlar İş ve Aile Hayatı Dengesini Kuramamaktan Şikayetçi! - Business News Dergisi

Çalışan kadınların başlıca ortak sorunu iş hayatı ile aile hayatı arasındaki dengeyi kuramamak. Ankete göre, girişimci kadınların en büyük beklentisi finansman olanaklarına yönelik iken, yönetici kadınlar esnek çalışma saatlerine ilişkin düzenleme istiyor.
30.03.2018

Türkiye Büyümede G-20 Şampiyonu

Türkiye 2017'nin son çeyreğinde yüzde 7,3 ve yıl tamamında yüzde 7.4 büyümeye imza attı.
08.03.2018

Çalışan Kadınlar Dengeden Şikayetçi

GYİAD Başkan Yardımcısı ve Kadın Çalışma Grubu Başkanı İlkay Demirdağ, “Kadınların iş hayatında daha aktif ve daha etkin olmaları gerektiğini savunuyoruz" dedi.
07.03.2018

Çalışan kadın denge kurmakta zorlanıyor

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD) kadın üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdiği ankete göre, çalışan kadınların başlıca ortak sorunu iş hayatı ile aile hayatı arasındaki dengeyi kuramamak.
24.01.2018

Genç iş dünyasının gözü sanal para biriminde!...

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD) üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdiği 2018 Yılı Beklentileri Araştırması’na göre, yeni yılın en büyük fırsatlarını sanal para birimleri ve dijital dönüşüm barındırıyor.
10.02.2018

"Türkiye’nin çabasına duyarsız kalmamalı"

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Yiğit Savcı, “Vize Serbestisi Anlaşması”nı gerçekleştirmek için öngörülen kriterlerin tamamlanarak AB makamlarına iletilmesine yönelik değerlendirmelerde bulundu.
01.02.2018

Genç iş dünyasının gözü sanal para birimlerinde - Platin Dergisi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD) üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdiği 2018 Yılı Beklentileri Araştırması’na göre, yeni yılın en büyük fırsatlarını sanal para birimleri ve dijital dönüşüm barındırıyor.