Basında GYİAD

14.05.2015

GYİAD'ı seçim heyecanı sardı / Hürriyet Gazetesi

GYİAD Başkanı Burcu Akdarı Toprak, genç patronları seçim heyecanının sardığını belirterek...
15.04.2015

Genç patronlar patinaj çeken girişimciliğe öncelik istedi!.. / Dünya Gazetesi

Burcu Akdarı Toprak ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Başbakan Yardımcısı ve AKP Sözcüsü Bülent Arınç, CHP Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak ve Selin Böke ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
30.03.2015

Yatırıma her zaman iştahımız var / Ülke Gazetesi

Burcu Akdarı Toprak, döviz kurunun hem yurtiçinde hemde yurtdışında ateşinin sönmesinin iş dünyasını harekete geçirdiğini belirterek, "Her ne madar 2015'e yatırım iştahı ve iyimserlikle başladıysak da artık önümüzü görmekte zorlanıyoruz" dedi
25.02.2015

Kadın girişimcilere fiyat avantajı yapılmalı

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Burcu Akdarı Toprak TOBB Genç Girişimciler Kurulu yeni dönem toplantısına katılım sağlayarak TOBB Genç Girişimci üst kuruluna seçilmiştir.
30.12.2014

Genç girişimciler hem kötümser hem yatırımcı / Bugün Gazetesi

GYİAD'ın araştırmasına göre genç patronların yüzde 79'u 2015 için "kötü veya vasat bir yıl olacak" dedi. Yeni yatırım yapacağını bildirenlerin oranı yüzde 47
12.11.2014

Genç Patronlardan Cumhuriyet Kutlaması / Hello Dergisi

GYİAD, Cumhuriyetimizin 91. yılında büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Cumhuriyet Balosu" geleneğini yaşatmaya devam ediyor.
23.10.2014

Kadın patron patlaması / Hürriyet Gazetesi

EY dünya anketine göre aile şirketlerindeki ikinci kuşağa geçişte yönetimi devralan kadını sayısında Türkiye dünya birincisi çıktı. Rapor iki hafta sonra açıklanacak
13.10.2014

Aklıselimde birleşelim / Yeni Asya Gazetesi

"Türkiye'nin genç iş insanı ve yöneticileri olarak, ülkemizin tehlikeli bir süreçten geçtiğini üzülerek gözlemliyoruz. Yaşanan toplumsal gerilimi gelecek açısından büyük bir risk olarak değerlendiriyoruz.
23.09.2014

GYİAD, Aile Şirketleri Konferansı Düzenleyecek

GYİAD, aile şirketlerinin yönetimi ve karşılaştığı sorunları ele almak için "Aile Şirketleri Konferansı" düzenleyecek.
08.09.2014

Uyum, uzlaşma ve güven, ekonomiye olumlu yansıyacak umudu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Köşk'e çıkmasının ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yeni kabineyi açıklamasının ardından iş dünyasından da bu gelişmeleri yorumlayan açıklamalar yapıldı.