Basında GYİAD

27.08.2015

İhracatçılarda İran Heyecanı / Metalsan Dergisi

Türk iş dünyası için İran'da önemli fırsatların kapısı açıldı.
25.08.2015

GYİAD' dan Üniversite Öğrencilerine Avrupa'da Staj Olanağı / Artı Eğitim Dergisi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin (GYİAD),İstanbul Arel Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirdiği Staj Hareketliliği Projesi, öğrencilere Avrupa'daki kurum ve kuruluşlarda yaz stajı olanağı sunuyor.
24.08.2015

İnat Zaman Kaybettirir / Cumhuriyet Gazetesi

Üyelerimizin yüzde 80'i erken seçime gidilmesi durumunda ekonominin ve işlerin olumsuz etkileneceği görüşünde birleşiyor.
19.08.2015

İran'ın Ambargodan Kurtulması İş Dünyasını Heyecanlandırdı / Atatürk Organize Haber

İran ile BM Güvenlik Konseyi'nin 5 daimi üyesi ve Almanya arasında nükleer müzakerelerde anlaşmaya varılması, demir çelik, gıda, kimya, turizm, maden, enerji ve bankacılık alanlarında yatırımları artıracak.
17.08.2015

STK'lardan Girişimciye Hayat Öpücüğü / Ekonomist Kobi Girişim Dergisi

Türkiye'de girişimcileri cesaretlendiren kuruluşlar arasında en büyük paylardan birini Sivil Toplum Örgütlerine verebiliriz.
13.08.2015

'Koalisyon bir an önce kurulmalı' / Bursa Haber Gazetesi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) adına bir açıklama yapan Başkan Serkan Sevim, belirsizliklerin ortadan kalkması için koalisyon hükümetinin bir an önce kurulması gerektiğini söyledi.
07.08.2015

Üniversite Öğrencilerine Avrupa'da Staj Olanağı / Kobi Efor Dergisi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin (GYİAD), Arel ve Haliç Üniversiteleri işbirliğiyle hayata geçirdiği Staj Hareketliliği Projesi, öğrencilere Avrupa'daki kurum ve kuruluşlarda yaz stajı olanağı sunuyor.
06.08.2015

GYİAD Yeni Üyeleri İçin Özel Bir Davet Verdi / Klass Magazin Dergisi

GYİAD'ın mevcut üyeleri ve derneğe yeni katılanlar Portaxe'de düzenlenen davette bir araya geldiler. Ev sahipliğini GYİAD Başkanı Serkan Sevim'in üstlendiği iftar davetinde yeni üyelere sertifikaları taktim edildi.
22.07.2015

Dış ve iç meseleler ortak akılla ele alınsın! / Zaman Gazetesi

Terör saldırlarını kınayan iş adamları, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.
22.07.2015

TÜSİAD, MÜSİAD ve GYİAD Suruç Saldırısını Kınadı; / Yurt Gazetesi

GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, Şanlıurfa Suruç’ta meydana gelen, ölümleri ve yaralanmalara neden olan bombalı saldırıyı lanetledi.