Basında GYİAD

18.04.2018

İş dünyası erken seçim kararını "olumlu" karşıladı / star.com

GYİAD Başkanı Savcı: - "Erken seçim kararı piyasalar ve iş dünyası için büyük önem taşıyor.
18.04.2018

İş dünyası, 24 Haziran’da yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimini olumlu karşıladı.

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Yiğit Savcı ise Türkiye’nin ihtiyacı olan reformları yapabilmesi ve ekonomideki belirsizliklerin ortadan kalkması açısından seçim kararını olumlu karşıladıklarını kaydetti.
18.04.2018

İş dünyası erken seçim kararını "olumlu" karşıladı

GYİAD Başkanı Savcı: Erken seçim kararı piyasalar ve iş dünyası için büyük önem taşıyor. Böylece iş dünyası önünü görerek yeni yatırımlara ve yeni istihdam alanları oluşturulmasına konsantre olabilir.
11.04.2018

Yan Sanayi Değer Üretiminde Kritik Rol Oynar

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Yiğit Savcı, "Proje Bazlı Teşvik Sistemi'nde yapının 'kılcal damarları' olarak tanımladığımız yan sanayinin değer üretiminde kritik bir rol oynayacağını düşünüyoruz" dedi.
11.04.2018

Sanayi Hareketlenecek

GYİAD Başkanı Savcı; "Proje Bazlı Teşvik Sistemi'nde yapının 'kılcal damarları' olarak tanımladığımız yan sanayinin değer üretiminde kritik bir rol oynayacağını düşünüyoruz. Bu sistemle sanayi hareketlenecek" ifadelerini kullandı.
11.04.2018

Yeni Teşviklerle Dünya Ligine

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği Başkanı Yiğit Savcı. Proje Bazlı Teşvik Sistemi'ne ilişkin. "Proje Bazlı Teşvik Sistemi'nde yapının 'kılcal damarları' olarak tanımladığımız yan sanayinin değer üretiminde kritik bir rol oynayacağını düşünüyoruz." ifadesini kullandı.
01.04.2018

Çalışan Kadınlar İş ve Aile Hayatı Dengesini Kuramamaktan Şikayetçi! - Business News Dergisi

Çalışan kadınların başlıca ortak sorunu iş hayatı ile aile hayatı arasındaki dengeyi kuramamak. Ankete göre, girişimci kadınların en büyük beklentisi finansman olanaklarına yönelik iken, yönetici kadınlar esnek çalışma saatlerine ilişkin düzenleme istiyor.
30.03.2018

Türkiye Büyümede G-20 Şampiyonu

Türkiye 2017'nin son çeyreğinde yüzde 7,3 ve yıl tamamında yüzde 7.4 büyümeye imza attı.
08.03.2018

Çalışan Kadınlar Dengeden Şikayetçi

GYİAD Başkan Yardımcısı ve Kadın Çalışma Grubu Başkanı İlkay Demirdağ, “Kadınların iş hayatında daha aktif ve daha etkin olmaları gerektiğini savunuyoruz" dedi.
07.03.2018

Çalışan kadın denge kurmakta zorlanıyor

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD) kadın üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdiği ankete göre, çalışan kadınların başlıca ortak sorunu iş hayatı ile aile hayatı arasındaki dengeyi kuramamak.