Basında GYİAD

01.06.2016

Kobi'ler İnovasyona yatırım yapmalı / Business News

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin (GYİAD), İstanbul Üniversitesi iş birliği ile düzenlediği teknoloji, inovasyon ve KOBİ girişimciliği konulu konferansta konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, sektörler üstü bir dernek olarak genel ekonominin gelişimi için sorumluluk aldıklarını söyledi.
01.06.2016

GYİAD üyeler arası ticari ilişkileri güçlendiriyor / Kariyer Dergisi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin üyeler arası ticari ilişkilerin geliştirilmesi adına kurgulanan BNB - Büyük Networking Buluşması, Hilton İstanbul Bosphorus Hotel'de gerçekleştirildi.
26.05.2016

"KOBİ'ler inovasyona yatırım yapmalı" / Ticaret Gazetesi

GYİAD ve İstanbul Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen konferansta konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, küçük ve orta ölçekli şirketlerde inovasyona gerekli önemin verilmediğine dikkat çekti.
02.05.2016

300 Milyarlık Uzlaşı Çağrısı / Cumhuriyet Gazetesi

GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, tüm sivil toplum kuruluşlarını, üniversiteleri ve uzlaşma kültürünün oluşturacağı faydaya inanan tüm fertleri Toplumsal Uzlaşı Hareketi'ne destek vermeye davet etti.
02.05.2016

GYİAD'dan STK'lara 300 Milyar Dolarlık Uzlaşı Çağrısı / Ticaret Gazetesi

30. yılını kutlayan GYİAD'ın Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, tüm sivil toplum kuruluşlarını, üniversiteleri ve uzlaşma kültürünün oluşturacağı faydaya inanan tüm fertleri Toplumsal Uzlaşı Hareketi'ne destek vermeye davet etti.
02.05.2016

GYİAD'dan STK'lara 300 Milyar Dolarlık Uzlaşı Çağrısı / Anayurt Gazetesi

30. yılını kutlayan GYİAD'ın Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, tüm sivil toplum kuruluşlarını, üniversiteleri ve uzlaşma kültürünün oluşturacağı faydaya inanan tüm fertleri Toplumsal Uzlaşı Hareketi'ne destek vermeye davet etti.
27.04.2016

GYİAD: Ekonomide performansımız uzlaşma kültürüne bağlı / Dünya Gazetesi

Yönetim Kurulu Başkanımız Serkan Sevim'in Dünya gazetesinde geniş yer bulan, Volkan Akı'nın yapmış olduğu "GYİAD: Ekonomide performansımız uzlaşma kültürüne bağlı" röportajı.
29.04.2016

8. Ekonomi Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi, Ödülleri / Ekonomize Dergisi

Ekonomize Dergisi'nin sivil toplum kuruluşları arasında düzenlediği ödül töreninde "Girişimcilik Eğitimlerine Destek" ödülünü Yönetim Kurulu Başkanız Sn. Serkan Sevim GYİAD adına teslim aldı.
26.04.2016

Liderler Lüleburgaz'da Buluşuyor! / Onadım Gazetesi

2016 Kadın Yılı kapsamında, kadınların ve erkeklerin iş dünyasına katılımını arttırmak için Cumartesi günü Saat 12:30'da Aşkiye Neşet Çal Sahnesi'nde liderler buluşuyor..
17.02.2016

'İran'da Güvene Dayalı İş Yapmayın, Vadeli Satmayın' / Milliyet Gazetesi

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği tarafından düzenlenen panelde konuşan Osman Aksoy, Türklerin İran'ı yeterince tanımadığını belirterek "İran'da çok büyük potansiyel var algısı var.