Basında GYİAD

21.12.2016

Arabuluculukla Kazançlı Uzlaşı

Adalet Bakanlığı’nın İngiltere Büyükelçiliği ile birlikte yürüttüğü "Türkiye'de Adalete Erişimi Alternatif Uyuşmazlık Mekanizmalarıyla Güçlendirmek Projesi” kapsamında düzenlenen Uluslararası Ticari Arabuluculuk Konferansı düzenlendi. Etkinliğin “Neden Ticari Uyuşmazlıklarda Arabuluculuk? Etkili Uyuşmazlık Yönetme Sistemi Yaratma” konulu panelinde konuşan Genç Yönetici ve İşadamları Derneği (GYİAD) Başkanı Serkan Sevim, toplumsal uzlaşının önemine dikkat çekerek iş dünyasında uzlaşıya ve iş davalarındaki sorunlara değindi.
14.12.2016

İş dünyasındaki anlaşmazlıkların çözümü arabuluculukta

Adalet Bakanlığı ve İngiltere Büyükelçiliği ile işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Ticari Arabuluculuk Konferansı’nda konuşan Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, Türkiye’nin refahı için uzlaşının önemine dikkat çekti. Sevim, iş dünyasındaki anlaşmazlıkların büyük bir çoğunluğunun yargı sürecine gerek kalmadan, arabuluculuk müessesesi ile çözülebileceğini söyledi.
18.11.2016

Girişimcilik adına dünyadaki en büyük seferberlik

Her yıl Kasım ayında 160 ülkede aynı anda kutlanan ve girişimcilik adına dünyadaki en büyük seferberlik kampanyası olarak adlandırılan Global Girişimcilik Haftası (GGH), bu sene 14-20 kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor.
01.11.2016

GYİAD'dan 30. Yıla Görkemli Kutlama

GYİAD'ın 30. yılı Conrad İstanbul Bosphrus'ta düzenlenen bir balo ile kutlandı. Baloda, iş dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi.
26.10.2016

Genç Yönetici ve İş Adamlarından 30'uncu yıla özel kutlama

Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği etkili çalışmalarla iş dünyasının ihtiyaç ve sorunlarına çözüm üreten Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği, 30'uncu yılını Conrad Otel'de kutladı.
26.10.2016

Genç İşadamlarından 30. Yıl Kutlaması

Genç Yönetici ve İşadamları Derneği (GYİAD), 30. Yılını Conrad Otel'de düzenlediği bir balo ile kutladı.
23.09.2016

GYİAD’dan uzlaşı ziyereti

Toplumsal Uzlaşı Hareketi'nin ülke geneline yayılması için çalışmalarını sürdüren Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim liderliğinde TÜSİAD ve TÜRKONFED yönetim kurulu başkanları ile bir araya geldi.
01.09.2016

Hayatın Her Alanında Toplumsal Uzlaşı

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) bir süredir "Toplumsal Uzlaşı Hareketi" adını verdikleri proje üzerinde çalışıyor.
18.08.2016

GYİAD, Facebook'u Twitter'ı değil Türk Modeli Girişimciliği Ders Yaptı

Her Yıl 2-3 üniversitede faaliyet gösteren Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin (GYİAD) kurduğu GYİAD Akademi, Türk modeli girişimciliği üniversite öğrencilerine aktarıyor.
23.07.2016

"Ekonomik riskler iyi yönetiliyor"

GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, "OHAL'de hükümetin azami özeni gösterdiğini ve riskleri iyi yönettiğini düşünüyoruz" dedi.