Basında GYİAD

01.05.2017

GYİAD'dan Başarılı Girişimcilik Hikayeleri

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD) girişimcilik vakaları serisinin ilk kitabı 'Formül Sosunda', beş Türk markasının kuruluşlarına ilişkin girişimcilik hikayelerini anlatıyor.
27.04.2017

Karar Yanlış, Müzakere Edilmeli

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Serkan Sevim: Kararı son derece yanlış buluyoruz ancak Avrupa bizim için her zaman referans noktası olmalıdır.
25.04.2017

GYİAD Başkanı Serkan Sevim: Riskli olan girişimcilik değil eğitimsizliktir

İSTANBUL, (DHA)- İSTANBUL Kültür Üniversitesi (İKÜ) tarafından düzenlenen “Aile İşletmelerinde Aile Varlıkları Yönetimi, Aile Ofisi ve Aile İçi Girişimcilik Fonu” başlıklı panele katılan GYİAD Başkanı Serkan Sevim gençlere girişimcilik konusunda cesur olmalarını önerdi ve “Girişimcilik risk değildir, asıl risk eğitimsiz bir şeyler yapmaya çalışmaktır” dedi.
25.04.2017

Girişimcilikten "uzlaşı" dersi çıkardılar

Şirket satışlarına son örnek, Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim'den geldi.
24.04.2017

İşe Odaklanma Zamanı

"Toplumun tüm kesimlerinin kenetlenmesi gereken yeni bir dönem başlıyor"
18.04.2017

Kaybeden yok, iki kazanan var - 18.04.2017

Türkiye’nin kaybedeni olmayan bir halk oylaması sürecini geride bıraktığını söyleyen Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Serkan Sevim, tüm kesimlerin kenetlenmesi gereken yeni bir dönemin başladığına işaret etti.
01.04.2017

Formül Sosunda

Ufuk Batum ve Pınar Büyükbalcı 'nın hazırladığı Formül Sosunda, GYİAD üyesi beş girişimcinin deneyimlerini aktarıyor
26.03.2017

Ailede İşler Karışık

GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Medianova kurucusu ve CEO'su Serkan Sevim'e göre aile fertlerinden birinin şirket dışında girişimciliğe adım atması, aile şirketlerini olumsuz etkiliyor ve bunun önüne geçilmesi gerekiyor.
16.03.2017

Girişimciler Kendine Güvensin ve Büyük Düşünsün

Medianova CEO'su ve Genç Yönetici ve iş Adamları Derneği (GYİAD) Başkanı Serkan Sevim, girişimcilerin Kendilerine güvenmesi ve büyük düşünmesi gerektiğini belirtti.
09.03.2017

Aile içi girişimcilik ekonomiye 30 yıl kazandıracak

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin (GYİAD) düzenlediği Aile Şirketleri Konferansı'nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, aile için girişimciliğin önemine dikkat çekti.