Basında GYİAD

02.12.2018

Genç İş İnsanlarından Eşitlik Zamanı - Hürriyet Gazetesi

TÜRKİYE kadın erkek eşitliği konusunda dünyanın en kötülerinden. 144 ülke arasında 130'uncu sırada. Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) çok yeni bir araştırma yayınladı.
13.11.2018

Böyle Bir Ortamda Yeni Yatırım Zor - Yeni Asya Gazetesi

Böyle bir ortamda yeni yatırım zor (GYİAD) Başkanı Yiğit Savcı, bankaların iş dünyasına ve kobi'lere 'musluğu açması gerektiğini' söyledi. Savcı, "Böyle Bir Faiz Ortamında Yeni Yatırım Çok Zor." diye konuştu.
12.11.2018

Frene Basarak İlerleyemeyiz - Cumhuriyet Gazetesi

ORTAMIN yatırım için uygun olmadığını belirten GYİAD Başkanı Yiğit Savcı, "Faizler yüksek, piyasalar dalgalı. Girişimci tedirgin, ama girişimcilerin önünü açacak politikalar dizayn edilmeli" dedi.
06.11.2018

Dijital dönüşümü reddetmeyin, iyice benimseyin - BT Haber Gazetesi

Genç Yönetici ve iş insanları Derneği (GYİAD), 26 Ekim'de Dijital Çalışma Grubu liderliğinde aile şirketleri ve KOBİ'ler için 'Başarı Dijital Dönüşümde' konferansı düzenledi.
06.11.2018

Sanayiciler Tren Kaçmasın! - Sanayi Gazetesi

Genç Yönetici ve iş insanları Derneği (GYİAD), aile şirketleri ve KOBİ'ler için Başarı Dijital Dönüşüm'de konferansı düzenledi, Endüstri 4.0'ın kaçırılmaması gerektiğini öğütledi.
04.11.2018

Dijital Dönüşüm Kobi'ler İçin Fırsat - Hürriyet IK Gazetesi

GENÇ Yönetici ve iş İnsanları Derneği (GYİAD), 26Ekim'de Dijital Çalışma Grubu liderliğinde aile şirketleri ve kobiler için 'Başarı Dijital Dönüşüm'de konferansı düzenledi. Farklı oturumların ve konuşmaların yapıldığı konferansta dijital dönüşümün nedenleri, aile şirketleri ve kobilerde dijital dönüşümün nasıl olması gerektiği değerlendirildi, vaka örnekleri anlatıldı.
01.11.2018

GYİAD, Yaratıcı Düşünce Sistemiyle Hedef Büyüttü - Fortune Dergisi

GYİAD Başkanı Yiğit Savcı girişimcilik, yenilikler ve dönüşüm projesi ile sorularımızı cevapladı.
25.10.2018

GYİAD'da "Dönüşüm", iş adamları gitti, iş insanları geldi - Medikal Plus Dergisi

Sivil toplum kuruluşlarında cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek ve ayrımcı dil kullanılmasının önüne geçmek için unvanların "iş İnsanları" olarak değiştirilmesi yönünde bir dönüşümü destekleyen Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD), tüzük tadil çalışmalarının tamamlanmasının ardından GYİAD markasını koruyarak, derneğin ismini 'Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği' olarak değiştirdi.
25.10.2018

İş dünyasında cinsiyet eşitsizliğine karsı "Eşitlik Hareketi" - KKS Türkiye Dergisi

Genç Yönetici ve iş insanları Derneği (GYİAD), kadınların iş hayatında daha aktif olmalarına ve Türkiye'nin geleceğe eşit adımlarla yürümesine katkıda bulunmayı amaçlayan Eşitlik Hareketi projesini başlattı.
27.10.2018

Reformlar Yerine Kolay Yol Seçildi - Cumhuriyet Gazetesi

Genç Yönetici ve iş İnsanları Derneği'nin 'Başarı: Dijital Dönüşümde Konferansı'nda konuşan Erol Bilecik, şu tespitlerde bulundu: • Ekonomimiz ciddi zorluklarla karşı karşıya. İstediğiniz geleceği yaratmaya çalışmazsanız, elde ettiğiniz geleceğe katlanmak durumunda kalırsınız. Ekonomide istediklerimizi elde edebilmek için ilk önce istemeden elde ettiklerimizin analizini beraber yapmamızda fayda görüyorum.