Basın Açıklamaları

09.12.2015

İş dünyasının önde gelen isimleri GYİAD Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı’nda

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD), EY Türkiye işbirliği ile düzenlediği Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı 17 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek.
02.11.2015

“Öncelikli hedef, tüm kesimlere güven veren bir ortam olmalı”

Seçim sonuçlarına ilişkin yorumlarını aktaran GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, “Türkiye, gelecek dört yılı en iyi şekilde değerlendirmelidir.
11.10.2015

Ülkemizin başkentinde gerçekleştirilen terör saldırılarından dolayı derin bir üzüntü içindeyiz.

17 Eylül tarihinde yine başkent Ankara'da düzenlenen “Teröre hayır, kardeşliğe evet”
02.10.2015

Sayın Ahmet Hakan’a yapılan çirkin saldırıyı, basına karşı yapılmış olarak algılıyoruz ve şiddetle kınıyoruz.

Hürriyet Gazetesi’nin değerli yazarlarından Sayın Ahmet Hakan’a yapılan çirkin saldırıyı, basına karşı yapılmış olarak algılıyoruz ve şiddetle kınıyoruz.
15.09.2015

GYİAD “Teröre hayır, kardeşliğe evet” diyecek

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD), TOBB tarafından Ankara’da düzenlenecek “Teröre hayır, kardeşliğe evet” yürüyüşüne katılmaya hazırlanıyor.
07.09.2015

GYİAD Hakkari’nin Çukurca ilçesi Dağlıca kesiminde gerçekleştirilen saldırıyı kınıyor;

Hakkari’nin Çukurca ilçesi Dağlıca kesiminde gerçekleştirdiği saldırıyı kınıyor; hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, kederli ailelere başsağlığı ve sabır diliyoruz.
12.08.2015

GYİAD, yatırımların sürekliliği için koalisyon istiyor

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) adına bir açıklama yapan Başkan Serkan Sevim, belirsizliklerin ortadan kalkması için koalisyon hükümetinin bir an önce kurulması gerektiğini söyledi.
21.07.2015

Suruç’ta gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyoruz

Suruç’ta gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybedenlere ve Adıyaman'da şehit olan jandarma uzman onbaşımız Müsellim Ünal'a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyor ve yaralıların en hızlı şekilde şifa bulmalarını temenni ediyoruz.
15.07.2015

“Türk iş dünyası için İran'da önemli fırsatların kapısı açıldı”

Uluslararası ambargoların kalkması ile birlikte Türkiye ile İran arasındaki ekonomik ilişkilerde önemli değişiklikler olacağını belirten...
13.07.2015

Genç Yönetici ve İş Adamları yeni yatırımlar için gelişmeleri izliyor

GYİAD üyeleri arasında gerçekleştirdiği anketle ilgili bilgi veren Başkan Serkan Sevim, “Üyelerimizin yüzde 80’i erken seçime gidilmesinin ülke ekonomisini ve işleri olumsuz etkileyeceğini düşünüyor.