Basın Açıklamaları

02.10.2015

Sayın Ahmet Hakan’a yapılan çirkin saldırıyı, basına karşı yapılmış olarak algılıyoruz ve şiddetle kınıyoruz.

Hürriyet Gazetesi’nin değerli yazarlarından Sayın Ahmet Hakan’a yapılan çirkin saldırıyı, basına karşı yapılmış olarak algılıyoruz ve şiddetle kınıyoruz.
15.09.2015

GYİAD “Teröre hayır, kardeşliğe evet” diyecek

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD), TOBB tarafından Ankara’da düzenlenecek “Teröre hayır, kardeşliğe evet” yürüyüşüne katılmaya hazırlanıyor.
07.09.2015

GYİAD Hakkari’nin Çukurca ilçesi Dağlıca kesiminde gerçekleştirilen saldırıyı kınıyor;

Hakkari’nin Çukurca ilçesi Dağlıca kesiminde gerçekleştirdiği saldırıyı kınıyor; hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, kederli ailelere başsağlığı ve sabır diliyoruz.
12.08.2015

GYİAD, yatırımların sürekliliği için koalisyon istiyor

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) adına bir açıklama yapan Başkan Serkan Sevim, belirsizliklerin ortadan kalkması için koalisyon hükümetinin bir an önce kurulması gerektiğini söyledi.
21.07.2015

Suruç’ta gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyoruz

Suruç’ta gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybedenlere ve Adıyaman'da şehit olan jandarma uzman onbaşımız Müsellim Ünal'a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyor ve yaralıların en hızlı şekilde şifa bulmalarını temenni ediyoruz.
15.07.2015

“Türk iş dünyası için İran'da önemli fırsatların kapısı açıldı”

Uluslararası ambargoların kalkması ile birlikte Türkiye ile İran arasındaki ekonomik ilişkilerde önemli değişiklikler olacağını belirten...
13.07.2015

Genç Yönetici ve İş Adamları yeni yatırımlar için gelişmeleri izliyor

GYİAD üyeleri arasında gerçekleştirdiği anketle ilgili bilgi veren Başkan Serkan Sevim, “Üyelerimizin yüzde 80’i erken seçime gidilmesinin ülke ekonomisini ve işleri olumsuz etkileyeceğini düşünüyor.
01.07.2015

Üniversite öğrencilerine Avrupa’da staj olanağı

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD), Arel ve Haliç Üniversiteleri işbirliği ile hayata geçirdiği Staj Hareketliliği Projesi, öğrencilere Avrupa’daki kurum ve kuruluşlarda yaz stajı olanağı sunuyor.
08.06.2015

“Seçimin kazananı demokrasi oldu”

7 Haziran genel seçimini değerlendiren GYİAD Başkanı Serkan Sevim, “Türkiye’nin demokrasiyi kucakladığı, oy vermek için sandığa koştuğu ve verdiği oya sahip çıktığı bir süreç yaşadık” dedi.
18.05.2015

GYİAD’da yeni dönem Serkan Sevim liderliğinde başlıyor

15. Dönem GYİAD Yönetim Kurulu olarak ilk etkinliğimizi 2 Haziran Salı günü Suada' da yapmış bulunuyoruz.