Basın Açıklamaları

08.08.2016

Özlediğimiz Uzlaşı ve Demokrasi Tablosu

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nin toplum olarak uzun süredir beklediğimiz uzlaşı ve demokrasi tablosunun ortaya çıkmasını sağladığını söyledi. Sevim, GYİAD’ın Toplumsal Uzlaşı Hareketi’nin öneminin, içinde bulunduğumuz süreçte net bir biçimde ortaya çıktığına dikkat çekti.
04.08.2016

Turkey has a Strong Economy and Solid Financial Markets

30 years old GYİAD (Young Executives and Businessmen Association) declared that Turkey has a strong economy and solid financial markets after the failed coup attempt which happened in Turkey. The statement came right before the Moody’s review for Turkey's rating.
17.07.2016

“Türkiye demokrasiye sahip çıktı”

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, demokrasiye ve özgürlüklere karşı gerçekleşen her türlü hareketin karşısında olduklarını söyledi. “Kazananın Türkiye ve demokrasi olduğunu görmekten mutluluk duyuyoruz” diye konuşan Sevim, “Demokratik kurumlara müdahaleyi kabul edilemez buluyoruz” dedi.
29.06.2016

Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen hain saldırıları nefretle kınıyor; teröristleri ve terör destekçilerini lanetliyoruz.

Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen hain saldırıları nefretle kınıyor; teröristleri ve terör destekçilerini lanetliyoruz.
25.05.2016

GYİAD üyeler arası ticari ilişkileri networking buluşması ile güçlendiriyor

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD), üyeler arası ticari ilişkilerin geliştirilmesi adına kurgulanan BNB – Büyük Networking Buluşması, Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de gerçekleşti.
14.03.2016

Ankara’da gerçekleştirilen hain saldırıyı nefretle kınıyoruz.

Hayatını kaybeden tüm terör şehitlerine Allah’tan rahmet, kederli yakınlarına başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.
08.03.2016

GYİAD 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Açıklaması:

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü içtenlikle kutluyoruz.
18.02.2016

Ankara ve Diyarbakır’da gerçekleştirilen terör saldırılarını kınıyor ve olaylar sebebiyle büyük bir üzüntü yaşıyoruz.

Kalleş saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli yakınlarına başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.
17.02.2016

“İran, riskli ama çok kârlı bir pazar”

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği tarafından düzenlenen İran’daki Ticari Yatırımlar panelinde, ambargoların ağır yükünün hafiflemeye başladığı İran’daki iş fırsatları değerlendirildi.
13.01.2016

İstanbul’da gerçekleştirilen hain saldırıyı kınıyor, terörü lanetliyoruz.

Türkiye’nin huzur ve barış içinde yaşamasından duydukları rahatsızlığı bu tür alçak eylemlerle gösteren terör unsurları ve destekçileri çok iyi bilmeliler ki,..