Basın Açıklamaları

17.07.2016

“Türkiye demokrasiye sahip çıktı”

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, demokrasiye ve özgürlüklere karşı gerçekleşen her türlü hareketin karşısında olduklarını söyledi. “Kazananın Türkiye ve demokrasi olduğunu görmekten mutluluk duyuyoruz” diye konuşan Sevim, “Demokratik kurumlara müdahaleyi kabul edilemez buluyoruz” dedi.
29.06.2016

Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen hain saldırıları nefretle kınıyor; teröristleri ve terör destekçilerini lanetliyoruz.

Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen hain saldırıları nefretle kınıyor; teröristleri ve terör destekçilerini lanetliyoruz.
25.05.2016

GYİAD üyeler arası ticari ilişkileri networking buluşması ile güçlendiriyor

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD), üyeler arası ticari ilişkilerin geliştirilmesi adına kurgulanan BNB – Büyük Networking Buluşması, Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de gerçekleşti.
14.03.2016

Ankara’da gerçekleştirilen hain saldırıyı nefretle kınıyoruz.

Hayatını kaybeden tüm terör şehitlerine Allah’tan rahmet, kederli yakınlarına başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.
08.03.2016

GYİAD 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Açıklaması:

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü içtenlikle kutluyoruz.
18.02.2016

Ankara ve Diyarbakır’da gerçekleştirilen terör saldırılarını kınıyor ve olaylar sebebiyle büyük bir üzüntü yaşıyoruz.

Kalleş saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli yakınlarına başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.
17.02.2016

“İran, riskli ama çok kârlı bir pazar”

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği tarafından düzenlenen İran’daki Ticari Yatırımlar panelinde, ambargoların ağır yükünün hafiflemeye başladığı İran’daki iş fırsatları değerlendirildi.
13.01.2016

İstanbul’da gerçekleştirilen hain saldırıyı kınıyor, terörü lanetliyoruz.

Türkiye’nin huzur ve barış içinde yaşamasından duydukları rahatsızlığı bu tür alçak eylemlerle gösteren terör unsurları ve destekçileri çok iyi bilmeliler ki,..
08.01.2016

“Güneş enerjisi yatırımları ile 400 bin kişiye istihdam sağlamak mümkün”

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD), Solarbaba işbirliği ile düzenlediği panelde, güneş enerjisi ve sektör farklı boyutları ile değerlendirildi.
17.12.2015

“167 milyar dolarlık gayrimenkul stoğunu ekonomiye kazandırmak için harekete geçilmeli”

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD), EY Türkiye işbirliği ile düzenlediği Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı İstanbul’da gerçekleştirildi.