Melih Ödemiş ve Fırat İşbecer Girişimcilik Sohbetleri Kahvaltısı

28.11.2015

TARİH : 28.11.2015  SAAT : 09.30  YER : Life Park İzoletta

Girişimcilik Toplantıları Komitesi olarak yeni dönemde de Girişimcilik Sohbetleri kahvaltılarına başlamanın heyecanı içerisindeyiz.

Melih Ödemiş ve Fırat İşbecer Girişimcilik Sohbetleri Kahvaltısı

Yemeksepeti.com'un kurucu ortaklarından ve halen yönetim kurulu üyesi olan Sn. Melih Ödemiş 'i ve Girişimci ve Melek Yatırımcı Sn. Fırat İşbecer 'i misafir ediyoruz. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Serkan Sevim 'in de moderatör olarak yer alacağı etkinliğimize tüm üyelerimizi bekliyoruz. 


28 Kasım 2015, Cumartesi günü 09:30'da üyemiz Erdem İpekçi'nin ev sahipliği ve desteğiyle Life Park İzoletta' da gerçekleştireceğimiz Girişimcilik Komisyonu sohbet toplantısına bekliyoruz. 
Lifepark ve İzoletta ile ilgili detaylı bilgi ile yol tarifini aşağıda bulabilirsiniz. 

Etkinlik üyelerimiz için ücretsizdir Üyelerimizin misafirleri için ücret 75 TL olacaktır. Diğer misafirler için ücret 125 TL olacaktır. Katılım durumunuzu GYİAD Merkeze iletmenizi rica ediyoruz. 

Özge Yılmaz & Erdem İpekçi 
Girişimcilik Toplantıları Komitesi Eş Başkanları 

Melih Ödemiş Hakkında Tıklayınız

Fırat İşbecer Hakkında Tıklayınız

LifePark için tıklayınız. 

Sarıyer / Bahçeköy surlarının eteğinde, muhteşem bir orman içinden kurulan etkinlik ve yaşam parkı Life Park, Qubbe Bahçe, Hint Bahçesi, Nar Bahçe gibi davet alanlarına ve 12.000 m² konser alanına sahip. Türkiye'nin en iyi festivalleri Chillout, Eksifest, Birgün Festivali, Motofest, Minişenlik gibi festivallere ve Patricia Kaas, Europe, Cody Simpson, Jason Mraz, Armin Van Buuren, Martin Garrix gibi büyük sanatçıların konserleri ile renklenen LifePark, kısa sürede İstanbul'un en gözde festival ve etkinlik kompleksi haline geldi. 

İçinde özel restaurant İzoletta ile haftanın her günü hizmet veren İzoletta' da diler dostlarınızla Orman içinde buluşmanızı anlamlı kılın; dilerseniz Şirketinizin özel etkinliğini burada farklı kılın; dilerseniz de hayatinizin en önemli davetini burada unutulmaz yapın.. 

Şehrin merkezinde doğayla iç içe olma lüksüne sahip Life Park, Maslak'a 7 km, Hacıosman Metro İstasyonuna 10 dakikalık mesafede… 

Ulaşım bilgileri için tıklayınız.