05.03.2019
Kendi Hikayesini Yazanlar Vaka Kitabı Lansmanı ve GYİAD Akademi Gönüllüleri Buluşması
Kendi Hikâyesini Yazanlar Vaka Kitabı Lansmanı ve GYİAD Akademi Gönüllüleri Buluşması 05 Mart 2019 tarihinde Qubbe Gayrettepe’de gerçekleştirildi.
Kendi Hikayesini Yazanlar Vaka Kitabı Lansmanı ve GYİAD Akademi Gönüllüleri Buluşması
Tarih
05.03.2019
Saat
18:30
Yer
Qubbe Gayrettepe, Dedeman İstanbul
Adres
Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Cd. No:50, 34349 Beşiktaş / İstanbul
Söz konusu etkinliğin birinci bölümünde 2011 yılından günümüze kadar devam eden GYİAD Akademi’ye destek vermiş öğretim görevlileri ve mentorlarımıza GYİAD Akademi sertifikaları taktim edildi.

GYİAD Akademi kapsamında Yeditepe Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Galatasaray Üniversitesi işbirliğiyle, 102 GYİAD Akademi Gönüllü Eğitmeni ile 1000’in üzerinde öğrenciye Girişimcilik Dersleri verildi. GYİAD Akademi, Girişimcilik kültürünün gelişmesi ve yaygınlaşmasına hizmet eden bir projedir. 

Etkinliğin ikinci bölümünde “Kendi Hikâyesini Yazanlar” adlı ikinci vaka kitabımızın lansmani is ve basın dünyasının katılımıyla gerçekleşti. Söz konusu kitapta Gülşah Gürkan (Gülsha Kozmetik Kurucu & Genel Müdür), Özgül Topkan Koruyan (Happy İnsan Kaynakları & Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları Kurucu & Genel Müdür), Pelin Özer (MPM Gıda Kurucusu ve Yönetici Ortağı) ve Dilşad Çelebi´nin(EDT Sağlık Kurucu & Genel Müdür) girişimcilik hikâyeleri yer almaktadır.
 
Copyright © GYİAD 2019. Tüm hakları saklıdır.