Indus Danışmanlık, Türkiye’ de ilk Great Place To Work olan Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı Firması Oldu / Efsun Yüksel Tunç

Great Place to Work, Türkiye’nin her yıl yayınlamakta olduğu Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016 listesi açıklandı. Indus Danışmanlık Best Small Workplaces 2016 20-50 Çalışan Kategorisi’nde 3.olarak ödülün sahibi oldu.


Great Place to Work®’ün 53 ülkede 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanın dahil edildiği analizler, kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı ve prestijli ‘’En İyi İşverenler’’ araştırması olarak öne çıkıyor. Türkiye’de bu yıl dördüncü defa düzenlenen  araştırmasının sonuçlarını 11 Mayıs Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te yapılan bir törenle açıkladı. Farkındalık yaratma, değişim için isteklendirme, bu sayede birey ve kurumların hedeflerine ulaşmalarını sağlama vizyonuyla 15 yıl önce kurulan Indus Danışmanlık, 20-50 çalışan kategorisinde 3. En İyi İşveren seçilerek ödüle layık görüldü. Indus Danışmanlık bu ödülle, aynı zamanda Türkiye’nin Great Place to Work®ünvanı alan ilk eğitim ve yönetim danışmanlığı firması oldu.

Konu hakkında açıklamada bulunan Indus Danışmanlık Kurucu Danışmanı Efsun Yüksel Tunç “Türkiye’nin en iyi işverenlerden biri olarak seçilmekten büyük gurur duyuyoruz. Bu ödül doğru yolda olduğumuzu bir kez daha kanıtladı. Başarımızı sürdürmek için her zaman daha iyisine ulaşma yolunda çaba sarf etmeye devam edeceğiz” dedi.