GYİAD Ekonomik Gelişmeler ve Değerlendirme Kahvaltısı / Haziran 2017

13.06.2017
"Ekonomik Gelişmeler ve Değerlendirme" kahvaltılı panelimizde Ekonomi beklentilerini finans sektörü, uluslararası piyasalar, yatırımcılar ve ekonomistlerin farklı bakış açılarıyla değerlendirdik.

GYİAD--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


GYİAD

Değerli Üyelerimiz,

16. Dönem Yönetim Kurulu’nun birincisini düzenlediği "Küresel Piyasalar ve Türkiye Ekonomisi ile ilgili beklentiler" konulu kahvaltılı panelimize sizi davet ediyoruz.

Ekonomideki son gelişmeleri ve beklentileri finans sektörü, uluslararası piyasalar, yatırımcılar ve ekonomistlerin bakış açılarıyla değerlendireceğiz.

Ekonomi Danışmanımız Dr. Can Fuat Gürlesel'in moderatörlüğünde gerçekleşecek olan kahvaltılı toplantımızda Yönetim Kurulu Üyemiz & Alnus Yatırım Menkul Değerler A. Ş. – CEO’su Egemen Kaya, Üyemiz Murat Sağman (Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi / Actus Portföy Yönetimi Yatırım Komitesi Üyesi) ve Üyemiz Rıza Kadılar (Natıxıs SA Türkiye Temsilcisi ) konuşmacı olarak yer alacaktır. Söz konusu toplantımızda sizi aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Not: Kahvaltımız üyelerimiz için ücretsizdir. Üyelerimizin misafirleri için ücret 50 TL ve diğer misafirler için ücret 100 TL 'dir.

Katılım durumunuzu Derneğimizi (0212 356 94 06) arayarak bildirmenizi rica ediyoruz.

Yer

:

Qubbe Gayrettepe – Dedeman Hotel (Roof Katı)

Tarih

:

13 Haziran 2017 Salı

Saat

:

08.00 - 09:00 Kahvaltı

 

 

09:00 - 10:30 Panel ve Soru - Cevap


Saygılarımızla,
GYİAD Merkez