Global Girişimcilik Haftası Kapsamında Kadın Girişimcilik Panelimiz 

16.11.2017
Global Girişimcilik Haftası kapsamında, 16 Kasım 2017 tarihinde “Arya, TurkishWIN, Binyaprak, Endeavor, GYİAD, Impact Hub ve Kagider” işbirliği ile düzenlenen ortak panelde, GYİAD'ı temsilen COSMED markası kurucusu Sn. Deren Öztürk konuşmacı olarak yer aldı. Söz konusu panelde Kadın girişimciler girişimcilik hikayelerini paylaştılar. Panelin sonunda, ‘Speed Networking’ düzenlendi.

GYİAD


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------GGH
Değerli Üyemiz,

13-19 Kasım 2017 tarihleri arasında kutlanacak olan Global Girişimcilik Haftasına GYİAD olarak biz de destek oluyoruz. Bu çerçevede 16 Kasım 2017 tarihinde “Arya, TurkishWIN, Binyaprak, Endeavor, GYİAD, Impact Hub ve Kagider” işbirliği ile yapılacak olan ortak panelde, GYİAD'ı temsilen COSMED markası kurucusu Sn. Deren Öztürk konuşmacı olarak yer alacaktır. Kadın girişimcilerin hikayelerini dinleme şansı bulacağınız panelin sonunda, ‘Speed Networking’ bölümünde de bu geniş işbirliğinin değerli üyeleri ile bir arada olma imkanı bulabilirsiniz.


Program
Tarih : 16 Kasım 2017 Perşembe
Saat : 18:00 - 20:30
Adres : Impact Hub İstanbulYeşilce Mah. Emirşah Sok. No. 21 4. Levent Sanayi, 34418 Kağıthane/İstanbul

Not: Katılım ücretsizdir. Katılım teyidinizi Dernek Merkezimize (Tel: 0212 356 94 06) iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımla,

İlkay Demirdağ
Başkan Yardımcısı ve Kadın Çalışma Grubu Başkanı
GYİAD