Anadolu Markaları ödüllerine kavuştu. / Gülşah Gürkan

Anadolu Markaları Yarışması’ndan gülsha’ya birincilik ödülü

Anadolu Markaları ödüllerine kavuştu. / Gülşah Gürkan

Anadolu Markaları Yarışması’ndan gülsha’ya birincilik ödülü

Anadolu Markaları Yarışması’na gülsha damgası

Anadolu Markaları Yarışması Küçük İşletmeler kategorisinin en iyisi: gülsha 

gülsha, markaların başarı hikayeleriyle katıldığı Anadolu Markaları Yarışması’nın Küçük İşletmeler Kategorisi’nde birincilik ödülüne layık görüldü. Doğallığıyla benzersiz ürünler sunan gülsha, yapacağı yeniliklerle önümüzdeki dönemde de adından söz ettirmeye devam edecek.

Gül suyu ve gül yağı denince katkısız ve doğal yapısıyla akla gelen ilk marka olan “gülsha”, başarısını önemli bir ödülle taçlandırdı. Her sene düzenlenen ve markaların başarı hikayeleriyle katıldığı Anadolu Markaları Yarışması’nda gülsha, Küçük İşletmeler Kategorisi’nin birincisi oldu. gülsha’nın bu ödüle layık görülmesinde, girişimcilik hikayesinin yanı sıra, bölgede yarattığı istihdam ve 45 yıllık deneyimi rol oynadı.

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından belirlenen İşletme Geliştirme Programı (EGP)’nin desteğiyle Fransız bir danışman ile çalışan gülsha, bu bakış açısıyla ilerleyerek markalaşma yolundaki AR-GE sürecini devam ettiriyor. gülsha, üzerinde çalıştığı cilt bakımı ürün setlerine yenilerini ekleyerek çok yakında doğal güzelliğin peşinden koşanlarla

 

Capital Dergisinden Alınmıştır.